Quentin Tarantino’dan Sekiz Bölümlük Bir Dizi Geliyor

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Quentin Tarantino’dan Sekiz Bölümlük Bir Dizi Geliyor ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Quentin Tarantino’dan Sekiz Bölümlük Bir Dizi Geliyor ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

İlk yönetmenlik denemesi My Best Friend’s Birthday’den (1987) bu yana Reservoir Dogs, Kill Bill, Inglourious Basterds ve Once Upon a Time in Hollywood dahil sinema tarihine geçen pek çok filme imza atan usta yönetmen Quentin Tarantino, sekiz bölümlük bir dizi çekmek için televizyon dünyasına geri dönecek.

Variety‘e göre çarşamba gecesi yeni kitabı Cinema Speculation‘ın New York’taki tanıtım etkinliği sırasında konuşan efsanevi yönetmen, çekimlerin 2023 yılında başlayacağını açıkladı. Dizinin hikayesi ve oyuncuları hakkında sessiz kalmayı tercih eden Tarantino, ayrıntılar için biraz daha sabretmemiz gerektiğini belirtti.

Tarantino’nun Dizisi Merak Uyandırdı

Televizyon sahnesine pek de yabancı olmayan ABD’li yönetmen, 2005 yılında CSI: Crime Scene Investigation’ın iki bölümünü yönetti. Bu yılın başında çıkan haberlerde, Tarantino’nun Justified dizisinin yeni bölümlerini yönetmek için FX ile masaya oturduğu iddia edilmişti. Sohbet sırasında pek çok konuya değinen usta isim, Once Upon a Time in Hollywood‘u tamamlamadan önce bir oyun yazdığını söyledi.

Seçme şansı olsa hangi çizgi romanı beyaz perdeye uyarlanacağı sorusuna da cevapsız bırakmayan Quentin Tarantino, tercihinin Marvel Comics’in Sgt. Fury and His Howling Commandos serisi olacağını belirtti. 1963’ten 1981’e kadar yayınlanan çizgi roman, Marvel Sinematik Evreni‘nde Samuel L. Jackson tarafından canlandırılan Nick Fury ve biriminin maceralarını konu alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.