Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman? Çıkış Tarihi, Konusu, Oyuncular

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Ragnarok 3. Sürem Ne Süre? Çıkış Zamanı, Mevzusu, Oyuncular ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Ragnarok 3. Sürem Ne Süre? Çıkış Zamanı, Mevzusu, Oyuncular ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ragnarok 3. sürem ne süre yayınlanacak? Netflix kütüphanesinde keyifle izleyebileceğiniz oldukça sayıda fantastik dizi var. Norse mitolojisinden esinlenen Norveç menşeli Ragnarok da bunlardan biri. 2020 yılından bu yana evlerimize konuk olan seri, ilk iki sezonuyla hatrı sayılır bir seyirci kitlesine ulaştı. Peki, Ragnarok 3. sürem olacak mı? Netflix, oldukça beklenen Ragnarok yeni sezonuna yeşil ışık yaktı, sadece bunun oldukça sevilen dizinin üçüncü ve son sezonu olacağını söyleyerek fanatikleri epey üzdü.

İskandinav mitolojisinin çağıl bir tekrardan tasavvuru olan Ragnarok, endüstriyel kirlilikten muzdarip olan Norveç’in imgesel Edda nahiyesinde geçiyor. Thor’un reenkarnasyonu olduğu gerçeğini öğrenen genç kahramanımız Magne (David Stakston), kasabanın karşı karşıya olduğu krizin sorumlularına meydan okur. Bu yazımızda, Ragnarok 3. sürem ne süre başlamış olacak, mevzusu ne olacak, oyuncu kadrosunda kimler var şeklinde sorulara yanıt veriyoruz.

Ragnarok 3. Sürem Ne Süre?

Şu anda Ragnarok 3. sürem çıkış tarihini bilmiyoruz. Bununla beraber, 2023’ün ilk yarısında bir noktada geleceğini düşünüyoruz. 1. sürem 31 Ocak 2020’de ve 2. sürem 27 Mayıs 2021’de yayınlanmıştı. İki sürem içinde 5 ay süre var. Üçüncü sezonda bu ara birazcık açılmış görünüyor.

Ragnarok’un her bir sezonunda yalnız altı bölüm bulunuyor. Prodüksiyonun oldukça uzun olmaması sebebiyle yeni sezonun bu yıl bitmeden gösterime girebileceği düşünülüyordu, sadece 2023’ü bekleyeceğiz şeklinde görünüyor.

Ragnarok Yeni Sezondan Neler Bekliyoruz?

ragnarok yeni sezon

Netflix, Ragnarok 3. sürem için hemen hemen resmi bir sinopsis paylaşmadı. Şu demek oluyor ki elimizde yeni bölümlerde neyin anlatılacağını dile getiren bir metin yok, sadece bunun son sürem olduğu ve Ragnarok’un temelde birçok tanrının ölümüne neden olan büyük bir harp anlamına geldiği göz önüne alındığında, görkemli bir aksiyon bekliyoruz.

Ragnarok’un 2. sezonunda, Laurits’in (Jonas Strand Gravli) karanlık tarafa adım atmasıyla iyi ve fena arasındaki çizgiler bulanıklaştı. Laurits, İskandinav mitolojisinde fenalık ve kurnazlık tanrısı olan Loki’nin çağıl versiyonu. Benzer şekilde Saxa, 2. sürem finalinde fikrini değiştirdikten sonrasında Jutul yerine Magne’ye bağlılık yemini etti.

Sürem finalinde, Magne tarafınca ihanete uğradığını hisseden Laurits’in, Thor’u öldüren dünya yılanı Jörmungandr‘ı özgür bıraktığını gördük. Magne, yeni sezonda yalnız Laurits ile değil, onun ‘evcil hayranı’ dünya yılanıyla da savaşım etmek zorunda duracak. Her neyse ki, ona 2. sezonda tanıştığımız bir takım tanrı arkadaşı yardım edecek.

Ragnarok 3. Sürem Oyuncuları

ragnarok 3. sezon ne zaman

İkinci sezonda seyrettiğimiz tüm ana oyuncular, Ragnarok 3. sezonda da olacak. Ek olarak Magne’nin 2. sezonda bulmuş olduğu yeni müttefiklerin, büyük olasılıkla büyük harbe katılacak olan tanrılar Inanç (Danu Sunth), Wotan (Bjørn Sundquist) ve Harry (Benjamin Helstad) ile geri dönmesini bekliyoruz. Görünüşe nazaran 2. sürem finalinde Magne’nin yanında yer edinen Saxa (Theresa Frostad Eggesbø) da onlara katılacak.

Ve doğal ki fena Jutul ailesi olmadan Ragnarok olmazdı. Kıyamet devleri, 2. sezonda zamansız bir sonla karşılaşan liderleri Vidar’dan (Gísli Örn Garðarsson) yoksun duracak. Fakat Fjor (Herman Tømmeraas) ve Ran (Synnøve Macody Lund) varlıklarını sürdürecek. Ragnarok’un üçüncü ve son sezonunda hangi yeni karakterlerin tanıtılacağını hemen hemen bilmiyoruz, sadece gün yüzüne çıkmayı bekleyen birkaç tanrı daha olduğundan eminiz.

Yukarıda da belirttiğimiz şeklinde daha Ragnarok 3. sürem ne süre yayınlanacak bilmiyoruz. Çıkış zamanı açıklandıktan sonrasında hikayenin finaline dair daha çok ayrıntıya vakıf olacağımızı tahmin ediyoruz. Şimdilik bildiğimiz her şey bu kadar. Daha fazlasını öğrendiğimiz takdirde sizleri haber edeceğimizden güvenilir olabilirsiniz! Ragnarok’un ilk iki sezonunu Netflix‘ten seyredebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.