Rainbow Six Siege: Solar Raid Operasyonu Duyuruldu

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Rainbow Six Siege: Solar Raid Operasyonu Duyuruldu ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Rainbow Six Siege: Solar Raid Operasyonu Duyuruldu ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Rainbow Six Siege Solar Raid güncellemesiyle gelen pek çok yeni şey olacak ve bazı büyük sistem revizyonları yapılacak. Bunların yanı sıra, en heyecan verici yeni operatörü içermese de, oyunun mekanikleri epeyce değişecek ve Dereceli 2.0’ın gelişiyle, uzun süredir hizmet veren çok oyunculu oyuna olan ilgi yeniden canlanacak.

Dereceli 2.0 ile yeni bir operatör ve harita, operatör hız derecelendirmelerindeki değişiklikler, yeni elit dış görünümler, drone özelleştirme, çapraz oyun, savaş bileti revizyonu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli değişikliklere yakından bakıyoruz. Tüm önemli notları özetlediğimiz içeriğimizde, yenilikleri öğrenmek için bize katılabilirsiniz.

Rainbow Six Siege: Solar Raid Ne Zaman Çıkacak?

Rainbow Six Siege Solar Raid Operasyonu çıkış tarihi 6 Aralık 2022 olarak belirlendi. Her zamanki gibi bundan önce birkaç haftalık bir test sunucusu dönemi olacak ve belirli kesintiler yaşanacak.

Yeni Operatör: Solis

Rainbow Six Siege

Yeni Rainbow Six Siege operatörü Solis. Yeni operatör, saldırganın aygıtlarını duvarların arkasından tespit etmesini sağlayan bir aygıta sahip, iki hızlı, iki zırhlı bir defans oyuncusu olacak. Bu alet bir soğuma süresine sahip olacak ve onu kullanırken ateş edemeyecek veya başka eylemler gerçekleştiremeyeceksiniz.

Solis, birincil olarak P90 ve ITA 12L arasında seçim yapabilecek ve ikincil olarak SMG-11’e sahip olacak. İkincil alet seçimi, Darbe Bombaları ve Kurşun Geçirmez Kamera arasında yapılacak.

Solis, aletini etkinleştirdiğinde yalnızca o düşman aletlerini görebilecek ancak belirli bir alette F tuşunu basılı tutarsanız, ekibinizin geri kalanı için de işaretlenmesi için düşmanın aletini tarayabileceksiniz.

Yeni Harita: LIGHTHAVEN LABORATUVARLARI

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege: Solar Raid Operasyonu için yeni harita Nighthaven Labs ve tüm oynatma listelerine gelecek. Bu harita uzak bir tropik adada geçiyor ve Nighthaven fraksiyonunun tüm araştırma ve geliştirmelerini burada yapıyor. Dış alanlar parlak bir şekilde aydınlatılmış ve güneşliyken, içeride ultra modern fabrikasyonlar ve çok net görüş hatları bulacaksınız.

Küçük bodrum alanında bir, zemin katta iki ve birinci katta bir bomba yeri bulunmaktadır. Bodrum, birkaç dış giriş noktası ile küçük ve kompakt olarak tanımlanırken, birinci katın göze çarpan özelliği, zemin kattaki depo alanını çevreleyen bir podyumdur. Üç katı birbirine bağlayan toplam beş merdiven ve ayrıca çok sayıda dış giriş noktası vardır, bu nedenle iyi bir seyir akışı bekleyebilirsiniz.

Rainbow Six Siege: Dereceli 2.0 Nedir?

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege: Dereceli 2.0 sonunda Y7S4’e geliyor. Revizyon, arkadaşlarınızla sıraya girmenizi engelleyen yerleştirme maçları ve MMR kilitleri gibi mevcut dereceli sistemin geleneksel bileşenlerinin çoğunu ortadan kaldırıyor. Yeni sistemde, her oyuncu en düşük seviyeden – Bakır V – başlar ve maç oynayarak zirveye ulaşır.

Rütbeniz, dereceli puanlar kazanarak veya kaybederek değişir ve her bölümün ilerlemesi için 100 Dereceli Puan gerekecek. MMR artık “beceri” olarak tanımlanıyor ve sıralamanızı belirlemese de Dereceli Puanları ne kadar hızlı kazanıp kaybettiğinizi etkileyecek. Beceri, tüm oynatma listelerinde gizli bir değerdir ve yeni sezonlara taşınır.

Artık kazanabileceğiniz sekiz kademe var ve her birinin – Şampiyon hariç – içinde beş bölümü var. Ulaştığınız her yeni bölüm için sezon sonunda verilen ek bir ödülün kilidini açacaksınız. Bunlar arasında tılsımlar, operatör arka planları, alfa paketleri ve hatta dış görünümler yer alabilir.

Son olarak, İtibar sistemi baştan sona yenilecek, çapraz platform desteği gelecek, Savaş Bileti yenilecek, QB Anti-Hile sistemi güncellenecek, Operatörlerin hızları ve drone kontrolleri baştan sona yenilecek. Bu ve tüm irili ufaklı güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.