RDR2 ve Cities Skylines Karışımı Oyun!

0 13

Bugünki makalemizde sizlere RDR2 ve Cities Skylines Karışımı Oyun! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda RDR2 ve Cities Skylines Karışımı Oyun! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Wild West Dynasty çıkış zamanı belli oldu. Doğru okudunuz, Red Dead Redemption ve Cities: Skylines şeklinde oyunlardan esin alan yeni bir kent kurma oyunundan bahsediyoruz. Oyun, gelecek senenin başlarında Steam’e doğru yol alırken, yönetim becerilerinizle Yırtıcı Batı’yı fethetmeye hazırlanmaya başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Önümüzdeki yıl, 16 Şubat 2023‘te çıkacak olan Wild West Dynasty, çiftlikler inşa etmeniz, kaynakları bulup toplamanız ve öteki yerleşimcilerin Yırtıcı Batı’da kendilerine yeni bir yaşam kurmalarına yardım etmeniz gerekeceğinden Amerikan tarihinin ölümcül döneminde hayatta kalmanızı sağlayacak. Ek olarak oyunda üçüncü kişi bulgu de olacak!

Wild West Dynasty Neler Sunacak?

Güzel manzaraları birinci yada üçüncü kişi bakış açısıyla ve at sırtında keşfedebileceksiniz ve alt düzeyde bir yerleşimciden bir çiftlik ve kasaba sahibine yükselmenize destek olacak dallanma diyaloğuna girebileceksiniz.

Red Dead Redemption ve Cities: Skylines karması oyununun açıklamasına nazaran, Wild West Dynasty’de “benzersiz bir rol yapma, hayatta kalma, yaşam simülasyonu, kaynak yönetimi ve kent kurma karışımı” ile ilgileneceksiniz. Arkasından, yerleşim yerlerinizin gelişmeye devam edebilmesi için büyümenizi yönetmek suretiyle işçileri değişik kaynaklara ve tecim yollarına ayırmanız gerekecek.

Oyunda yalnızca zenginlik aramıyorsunuz. Ek olarak kaderinizi şekillendirecek gizemli bir aile sırrına da yanıt bulmanız gerek Akrabalarınızı da ihmal etmeyin; Bir ortak bulun ve nesiller boyu sürecek bir mirasın temelini atın. Yırtıcı Batı Hanedanlığı ile bir tek kendi kaderinizi şekillendirmekle kalmayacak, hem de 1800’lerin ortalarında Amerikan Batı’sının genişlemesinde itici bir unsur olacaksınız.

Wild West Dynasty adlı bu garip yapımı Steam‘den talep listenize ekleyebilirsiniz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.