Redfall Ne Zaman Çıkacak Sorusu Cevap Bulmuş Olabilir!

0 4

Bugünki makalemizde sizlere Redfall Ne Vakit Çıkacak Sorusu Yanıt Bulmuş Olabilir! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Redfall Ne Vakit Çıkacak Sorusu Yanıt Bulmuş Olabilir! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Bethesda ve Arkane’nin Xbox’a hususi birleşke nişancı oyunu Redfall’un, mayısta çıkması planlanıyor. Windows Central’a bakılırsa geliştirme planlandığı şeklinde giderse, oyun mayıs ayının ilk haftasında yayınlanacak.

Redfall, tek başına yada en fazla dört oyuncudan oluşan bir ekiple beraber oynanabilen, öykü odaklı açık dünya bir FPS oyunu. Oyuncular, Massachusetts’i dış dünyadan koparan bir vampir birliğini yenmek için savaşıyor.

Redfall Mayıs Ayında Geliyor

Yönetmen Harvey Smith kısa süre ilkin oyun hakkındaRedfall, birinci kişi oyunları ve RPG’lerin bir karışımını alarak yaptığımız esnek bir oyun.” dedi. Açıklamanın devamında yönetmen ”Bu açık dünyada çalışıyor mu? Hem solo hem de co-op oyuncularla çalışıyor mu? Tüm anlatı katmanlarımızı, doğaçlama mekaniklerimizi ve tarzımızı alıp bunu açık bir dünyaya yayabilir miyiz? diye sorduk ve yanıtını bulduk” dedi.

Geçtiğimiz mayıs ayında Bethesda; oyunların çıkış tarihlerini 2022’den 2023’e erteledi ve her iki oyunun da Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacağını belirtti. Arkane Austin ve Bethesda Game Studios’taki ekiplerin oyunları için inanılmaz aşırı istekli oldukları bildirilirken, oyunların tam gazla geliştirilmeye devam edilmiş olduğu açıklandı.

Geliştirici Oyunlarımıza gösterilen coşku için her insana teşekkür etmek istiyoruz. Bu enerji, hepimize esin veren ve yarattığımız şey için kendi heyecanımızı besleyen şeyin büyük bir parçası.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.