Reklam Destekli Ucuz Xbox Game Pass Üyeliği Geliyor

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Reklam Destekli Ucuz Xbox Game Pass Üyeliği Geliyor ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Reklam Destekli Ucuz Xbox Game Pass Üyeliği Geliyor ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Üyelerine aylık durağan(durgun) bir ücret karşılığında geniş bir oyun kitaplığı sunan Xbox Game Pass, oyun fiyatlarının giderek arttığı şu günlerde her zamankinden daha kıymetli bir platform haline geldi. Dünya genelinde 35 milyondan fazla abonesi bulunan hizmet, her insanın bütçesine hitap edebilmek için yeni bir plan seçeneği daha sunmaya hazırlanıyor.

ResetEra‘da paylaşılan bir ekran görüntüsüne gore Microsoft, oyunculara mevcut Xbox Game Pass aboneliğiyle ilgili görüşlerini sordurulmuş olduğu bir anket düzenledi. Kullanıcılara, reklam destekli daha ucuz bir üyeliği tercih edip etmeyeceklerini soran şirket, bu şekilde bir katman sunması durumunda eğilimin nasıl sonuçlanacağını anlamaya çalışıyor şeklinde görünüyor.

Bu yıl, Disney Plus ve Netflix şeklinde bazı abonelik hizmetlerinin reklamlı ve ucuz abonelik seçenekleri sunduklarına tanık olduk. Bunu yaparken, mevcut planlarında fiyat artışlarına giden platformlar, zamlar sebebiyle kullanıcılarını kaybetmemek için bu yola başvuruyor.

Reklamlı ve Ucuz Game Pass Planı Yolda

PlayStation Plus ile sıkı bir rekabete giren Xbox Game Pass, reklam destekli ucuz planıyla daha çok kişiye ulaşmayı umuyor. Yapmış olduğu anketle bir nevi nabız yoklayan Microsoft, bir potansiyel görmesi halinde karşımıza bütçe dostu bir üyelik seçeneği ile çıkabilir. Microsoft, şu anda ayda ayda 29,99 TL karşılığında bilgisayar ve konsolda Xbox Game Pass üyeliği sunuyor.

Her iki abonelik de çevrimiçi oldukca oyunculu oyunları içermiyor, sadece ek 15 lira ödeyerek planınızı Ultimate’a yükseltebilirsiniz. Böylece PC ve konsolda oldukca oyunculu oynama özelliği ve EA Play erişimi şeklinde avantajlara erişebilirsiniz.

Ayrıca Xbox Game Pass Aile ve Dostlar planı bir süredir İrlanda ve Kolombiya’da kontrol ediliyor. Avrupa’da 21,99 eurodan fiyatlandırılan üyelik katmanı, siz ve öteki dört dost yada aile üyeniz için Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını içeriyor. Hem PC hem de konsolda kullanılabilen planın Türkiye’de ne kadar olacağı şimdilik belli değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.