Resident Evil Village VR Çıkış Tarihi Açıklandı

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Resident Evil Village VR Çıkış Zamanı Açıklandı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Resident Evil Village VR Çıkış Zamanı Açıklandı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Capcom, Resident Evil Village VR versiyonunun ne vakit çıkacağını onayladı. Oyunun PlayStation VR 2 için hususi olarak tasarlanan sürümü, Haziran ayında Sony’nin State of Play’inde duyurulmuştu.

Resident Evil Village, geçen yıl gösterilen ve Resident Evil 7’nin direkt devamı olarak piyasaya sürüldü. Kızını kurtarmak için gizemli bir köye giden Ethan Winters’a bir kez daha eşlik ediyoruz. Serideki yedinci oyuna oldukça benzeyen Resident Evil Village, önceki oyun piyasaya sürüldüğünde geniş çapta övülen birinci kişi kamerası ile büyük beğeni topladı ve VR sürümünde de bu görüş açısı bulunacak.

Resident Evil Village VR Ne Süre Çıkacak?

Resident Evil Village’e haiz olan tüm oyuncular, 22 Şubat’ta PlayStation VR2 ile beraber piyasaya sürüldüğünde bu parasız güncellemeyi talep edebilecek. Bu, hem Standart sürüm hem de kısa sürede piyasaya sürülen Gold Edition için geçerli ve oyunun tüm hikayesi baştan aşağıya VR deneyimi ile oynanabilir olacak.

Capcom’a bakılırsa Resident Evil Village VR, Sony’nin yeni VR başlığının tüm özellikleri kullanılacak. PlayStation 5’ten daha pahalı olan başlığın 4K HDR ekran, göz takip edeni ve üç boyutlu uzamsal ses özelliklerinin tümü, Ethan Winter’ın son gezisinde tamamen sürükleyici bir edinim yaratmak için kullanılacak.

PlayStation VR2 Sense denetim cihazları, ayrı denetim cihazları Ethan’ın ellerini temsil edeceği ve bağımsız olarak çalışacağı için oyunculara gerçekçilik hissi verecek. Oyuncular, bir ellerini korumak için çaba sarfetmek için kullanılırken, öteki elleriyle yaklaşan düşmanlara ateş ederek ayrı işlevleri yerine getirebilecek. Gene aynı şekilde, çift elli silahlar da deneyime dahil edecek.

Bu yıl ekip, daha geleneksel bir üçüncü kişi modu olan Mercenaries ve Shadows of Rose DLC’nin geri dönüşünü içeren Resident Evil Village: Winters Expansion yayınladı. Bu ek içerik, ana hikayenin devamı durumunda ve ana oyundaki olaylardan 16 yıl sonrasında erişkin bir Rose Winters’ı mevzu almış olduğu için oyunun gerçek finali diyebiliriz.

Resident Evil Village VR çıkış zamanı, Capcom’un 24 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanan Resident Evil 4 tekrardan yapımından yalnız haftalar ilkin geldi. Resident Evil 4 için daha çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.