Return to Castlevania DLC 2 Yeni Biyomla Gelecek

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Return to Castlevania DLC 2 Yeni Biyomla Gelecek ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Return to Castlevania DLC 2 Yeni Biyomla Gelecek ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Motion Twin ve Evil Empire, Dead Cells için bir sonraki ek paketin Castlevania ile geçeceğini duyurduklarında oyun endüstrisini kasıp kavurdu. Return to Castlevania, ana karakterimizin efsanevi şatoda Dracula’yı öldürmek için Richter Belmont ve Alucard’a katılmasını mevzu alacak.

Çarpıcı bir şatoya oluşturulan bir kapı ansızın belirecek ve Richter isminde heybetli bir savaşçı sizden içindeki büyük kötülüğü yenmesine yardım etmenizi isteyecek. Etik bir vazife duygusu yerine yeni ganimet vaadinin albenisine kapılarak, bu gizemli Drakula’yı bulup öldürmek için gotik şatonun zemini ve koridorlarında ilerlemeye başlayacaksınız.

Dead Cells Adeta Castlevania ile Birleşecek

Dead Cells: Return to Castlevania Steam sayfası, yukarıda görebileceğiniz tonlarca yeni informasyon ve ekran görüntüsü sundu. DLC, iki yeni biyom eklemenin yanı sıra Castlevania’ya dayalı 14 değişik tabanca sunacak. Mukaddes Su, Fırlatılabilir Balta ve Vampir Katili benzer biçimde ikonik Castlevania silahları oyuna uyarlanacak. Drakula’nın Şatosu bazı tanıdık eşyalar ve karakterler de sunacak.

Atmosfere ek olarak, Dead Cells dokunuşuyla tekrardan tasarlanan Simon Belmont Teması ve Vampire Katili benzer biçimde 12 parçalı 51 orijinal Castlevania melodisi de oyuna dahil edilecek. Richter ve Alucard’a karşı da bir savaşım de oyunda yer alacak. Ne de olsa üç boss dövüşü var ve bunlardan ikisi Ölüm ve Drakula’ya karşı olacak.

Buna ek olarak, Beheaded için Alucard, Sypha Belnades, Dracule, Simon, Richter, Maria Renard ve hatta Trevor’dan giysiler dahil 20 yeni giyim giyebileceksiniz. Dead Cells: Return to Castlevania, 2023’ün ilk çeyreğinde konsollar ve PC için çıkış meydana getirecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.