Returnal PC’ye Geliyor!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Returnal PC’ye Geliyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Returnal PC’ye Geliyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Bugün gece 3’te canlı gösterilen The Game Awards 2022 etkinliğinde Sony, Returnal’ın PC’ye geleceğini duyurdu. Kısa bir fragmanla gösterilen PC sürümünün fazlaca yakında geleceği açıklandı. Stüdyo, bir süredir oyunun PC sürümü üstünde çalıştıklarını söylemiş oldu. Bu haftanın başlangıcında Oregon kod adlı bir oyun SteamDB listelerinde görülmüştü.

Peşinden hayranlar Oregon projesinin Returnal olacağını tahmin etmeye başlamıştı. Bu yıl eylül ayında da Sony’nin yayınladığı bir videoda oyunun PC sürümü göze çarpmıştı. Bu detay bir çok şahıs tarafınca fark edilip yayılınca şirket, yüklediği videoyu kaldırmıştı. Ek olarak oyun geliştiricisi Hosemarque tarafınca meydana getirilen bir GDC sunumu esnasında, slaytlardan birinde oyunun PC’de çalıştığını belirten bir görüntü yakalanmıştı.

Returnal PC Sürümü Fragmanı Gösterildi

Returnal, 2021’de PlayStation’a hususi olarak gösterilen roguelike nişancı oyunu. Aksiyon dolu olan bu yapımda, canlandırdığımız karakter Selene’nin uzay macerasına yakından şahit oluyoruz. Oyun PS Store’da şu anda yıl sonu indirimiyle 399 TL’ye satılıyor. Sadece PC için iyi mi bir fiyatlandırma yapılacağı hemen hemen belirsiz. Fakat son çıkan oyunların 1000TL üstü bulunduğunu göz önünde bulundurduğumda, bu oyunun akıbetinin de değişik olacağını sanmıyorum.

Al Pacino‘nun katılımıyla sürpriz bir an yaşatan The Game Awards 2022, garip duyurularla hız kesmeden devam etti. Adaylar ödüllerine kavuşurken, geliştiriciler de yeni projelerini duyurdu. Sizler için, gerçekleşen duyuruları takip ederek detaylıca duyuracağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.