Returnal Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Returnal Sistem Gereksinimleri Belli Oldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Returnal Sistem Gereksinimleri Belli Oldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Returnal sistem gereksinimleri açıklandı ve tavsiye edilen özellikler inkar edilemez derecede yüksek. Yalnızca bolca oranda VRAM içeren nispeten yeni bir ekran kartına ihtiyacınız olmayacak, bununla beraber oyun bugüne kadarki herhangi bir hususi PlayStation 5 oyunundan daha çok hafıza tüketecek.

Returnal minimum sistem gereksinimleri 16 GB RAM ve Nvidia GTX 1060 yada AMD Radeon RX 580 bulunduğundan, Returnal sistem gereksinimleri bütçe donanımı olan herkesi anında üzecek. Normal olarak, GTX 1060 fazlaca yeni bir kart değil sadece birazcık eski bir bilgisayara sahipseniz ve 8 GB RAM kullanıyorsanız, bu oyunu oynamanız hayal olacak.

Returnal Sistem Gereksinimleri Iyi mi?

Returnal Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-6400 (4 çekirdek 2.7GHz) yada AMD Ryzen 5 1500X (4 çekirdek 3.5GHz)
  • Hafıza: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB) yada AMD Radeon RX 580 (8 GB)
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan (SSD)

Returnal Tavsiye edilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel i7-8700 (6 çekirdek 3.7 GHz) yada AMD Ryzen 7 2700X (8 çekirdek 3.7 GHz)
  • Hafıza: 32 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA RTX 2070 SUPER (8 GB) yada AMD RX 6700 XT (12 GB)
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan SSD)

Geliştirici ekip Nvidia RTX 2070 Super, RX 6700 XT yada 8 GB VRAM’in üstünde bir ekran kartı kullanmanızı tavsiye ettiğinden, Returnal tarafınca tavsiye edilen teknik özelliklere uyması için daha kuvvetli bir donanıma ihtiyacınız olacak. Daha da kötüsü, daha yüksek ayarlarla oynamak için 32 GB RAM’e ihtiyacınız olacak.

Stüdyo, mekanik durağan(durgun) diskinizi bir kenara bırakmanızı önerdiğinden, oyun depolama alanınız bile Housemarque’ın cehennem benzer biçimde özelliklerine karşı güvende değil. Bu, oyun oynamak için en iyi SSD‘lerden birisini almanız gerektiği anlamına gelmez sadece hala HDD kullanıyorsanız, şansınıza küsün. Bunun yanı sıra, oyun için 60 GB depolama alanı açmanız gerekecek.

Pek fazlaca oyuncu, Sony’nin ilk PS5’e hususi Steam oyununda 30 FPS’i bile yakalamak için savaşım edecek. Oyun görünüşe nazaran Nvidia DLSS ve AMD FSR desteğine haiz olduğundan, en azından RTX 2000 serisine yükseltme yapanların günü kurtarabileceğini tahmin ediyoruz. Peki siz Returnal sistem gereksinimleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.