Returnal’a Fotoğraf Modu Geldi

0 14

Bugünki makalemizde sizlere Returnal’a Fotoğraf Modu Geldi ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Returnal’a Fotoğraf Modu Geldi ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Fotoğraf modu da dahil olmak üzere oyuna birçok yeni özellik ekleyen Returnal 2.0 güncellemesi çıktı. 2.0 güncellemesiyle gelen yeni özelliklerden biri kayıt tutma özelliği oldu. Bu özellik sayesinde oyuncular mevcut döngülerini duraklatabilecek ve daha sonra oyuna kaldığı yerden devam edebilecek. Böylelikle ilerlemenizi kaybetmeden PS5’inizi kapatabileceksiniz.

Returnal yalnızca tek kullanımlık bir kayıt noktası oluşturacak ve oynamaya devam ettiğinizde kayıt noktası silinecek. Oyununuz, bıraktığınız andan itibaren doğrudan devam edecek ve döngüyü tekrar kaydetmek isterseniz, ilerlemeniz o yeni noktadan itibaren kaydedilecek. Ancak bölüm sonu canavarı savaşları, sinematikler ve yoğun dövüşler sırasında oyunu durduramayacaksınız.

Returnal 2.0 Güncellemesi Şu Anda İndirilebilir

Housemarque, bu değişikliğin Returnal’ın roguelike ruhunu korumasına izin verirken aynı zamanda yaşam kalitesi rahatlığı sunduğunu söyledi. Bir blog gönderisinde ise geliştirici oyuna gelen tepkilerden oldukça memnun olduğunu belirtti.

Returnal’ın 2.0 güncellemesi ayrıca oyuna bir Fotoğraf Modu ekledi. Oyun sırasında herhangi bir noktada, oyunu duraklatabilir ve kameranın kontrolünü size verecek olan Fotoğraf Moduna girebilirsiniz. Daha sonra kamerayı hareket ettirebilir, fotoğrafınız için mükemmel açıyı seçebilir ve fotoğraf üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Modda odak uzaklığı, diyafram açıklığı, doygunluk ve kontrast, filtreler, çerçeveler, efektler ve renklendirme seçenekleri gibi birçok araç mevcut. Tüm bunları kullanarak yakaladığınız an’ı etkileyici hale getirebilirsiniz.

Ayrıca çektiğiniz fotoğrafları, PS5’in yerleşik sosyal ayarları aracılığıyla da paylaşabileceksiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların çektiği fotoğrafları da görebileceksiniz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.