River of Blood DLC Yayınlandı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere River of Blood DLC Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda River of Blood DLC Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Turtle Rock Studio’nun birleşke FPS oyunu Back 4 Blood için üçüncü büyük genişletmesi kısa süre içinde yayınlanmaya başlamış olacak ve yeni “River of Blood” içinde ne olduğu ve bir takım ince ayar ve hata düzeltmesi dahil olmak suretiyle güzelliklerle dolu olarak gelecek.

Pek oldukça şahıs oyunun çıkışında Back 4 Blood’ı bir hayal kırıklığı olarak görmüş oldu. Left 4 Dead 2’nin ruhani devamı olarak görülen yapım pek sağlam bir başlangıç yapmamış olsa da, geliştirici Turtle Rock güncellemeler ve yeni içerikler yayınlamaya devam ederek oyundan vazgeçmedi. Bir sonraki mühim güncelleme ise bugün içinde her insana sunulacak.

Back 4 Blood: River of Blood Yenilikleri Neler?

Back 4 Blood Steam sayfasına nazaran, güncelleme biz bu haberi yayınladıktan bir saat sonrasında 6 Aralık TSİ 21.00‘da yayınlanacak ve “River of Blood” adlı ek paket ile aynı anda sunulacak sadece bu genişletme ek olarak ücretli olarak satın alınabilecek.

Bu fazladan içerik, oyuna beş yeni bölüm içerecek olan altıncı perdeyi getirecek. Ek olarak Tala isminde yeni bir Temizleyici ve ekibin dost canlısı, enfekte bir üyesi olan değiştirilmiş bir Tallboy olan arkadaşı Jeff de olacak. Güncelleme ek olarak yeni bir oyun modu, 11 yeni kart, 2 yeni tabanca, yeni Temizleyici görünümleri ve oldukça daha fazlasıyla gelecek.

Doğal ki, hata düzeltmelerinin bir çamaşır sıralaması ve oyunda bazı genel ince ayarlar ve güncellemeler de yapılacak. Bahsedilmiş olduğu şeklinde bu, Back 4 Blood’ın Children of Worm DLC ve Tunnels of Terror DLC‘den sonrasında 2022 senesinde üçüncü genişleme paketi olacak.

Üç genişleme paketinin bir arada sunulmuş olduğu Back 4 Blood: Annual Pass Steam‘de 169 TL iken ek paketleri ayrı ayrı satın almak isteyenler için ise fiyatların 85 TL bulunduğunu belirtelim. Kısaca öteki iki ek pakete sahipseniz, River of Blood’u 85 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.