Rocket League’e Fortnite’tan Whiplash Eklendi

0 14

Bugünki makalemizde sizlere Rocket League’e Fortnite’tan Whiplash Eklendi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Rocket League’e Fortnite’tan Whiplash Eklendi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Whiplash, Fortnite’taki en popüler arabalardan bir tanesi ve bu süratli otomobil Rocket League’e eklendi. Epic Games 2019’da Psyonix olarak malum RL geliştiricisini satın aldı ve o zamandan beri iki oyun birkaç kez ortaklaşa iş yapmış oldu sadece son olarak beraberlik, Fortnite fanatiklerinin bir Whiplash ile futbol sahasında dolaşmasına izin verecek.

Her iki oyunun toplumsal medya kanalları, Psyonix vasıta futbol oyununun fanatiklerinin, Whiplash’i ücretsiz bir şekilde açmak için çeşitli mücadeleleri tamamlayabileceklerini duyurdu. Daha ilkin iki oyun içinde çeşitli işbirlikleri olmuştu sadece bu kez iki oyundan da birer otomobil değiş tokuş edildi ve meşhur Octane aracı da battle royale oyununa dahil oldu.

Rocket League’de Whiplash Parasız

Rocket League otomobil sıralaması, Fortnite fanatiklerinin bugünden 3 Aralık’a kadar kilidini açabilecekleri Whiplash’in eklenmesiyle sık sık olduğu şeklinde büyüdü. Sınırı olan süreli “Yüksek Oktan” görevlerinden minimum sekizini tamamlayan oyuncular, etkisi altına alan spor arabayı, bir Whiplash Tekerlerk setini ve dört Whiplash Çıkartmasını parasız kazanacak.

Bu çıkartmalar, Rocket League fanatiklerinin ideal turboşarjlı otomobillerini internette çekim yapmak suretiyle özelleştirmek için aralarından seçim yapabilecekleri alev, şerit, kanat ve şimşek temalarını içerecek.

Oyuncular, sınırı olan süreli görevleri tamamlayarak Whiplash’in kilidini açmanın ötesinde, mobil oyununda da ücretsiz bir şekilde arabayı kazanabilecek. Whiplash’i arazi lastikleri ve bir İnek Avcısı ile modifiye eden Fortnite oyuncuları, tekrardan doldurulabilir takviye şarjını kullanarak RL araçları şeklinde etkisi altına alan hızlarda devasa battle royale adasını keşfedebilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.