Rust Benzeri ‘Once Human’ Duyuruldu

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Rust Benzeri ‘Once Human’ Duyuruldu ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Rust Benzeri ‘Once Human’ Duyuruldu ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Geliştirici Starry Studio, çok oyunculu hayatta kalma oyunu Once Human için bir fragman yayınladı. Fragman, sağdan soldan ekipman toplama, sürekli bir savaş ve tedirginlik hali ile bir boss dövüşü dahil olmak üzere epeyce oynanış sahnesi gösterdi. Oyun 6 Ocak’ta beta testine başlayacak.

Fragmanın açıklamasına göre Once Human bilim kurgu, fantezi ve korku temalarından yararlanacak ve fragmanda gördüğümüz her şeyin bu iddiaların altını doldurduğunu belirtelim. Fragman ayrıca oyuncuların insan düşmanların yanı sıra zombiler ve diğer canavarlarla savaşacağını da gösterdi. Oyunun Steam sayfasına göre, Rust benzeri bir çok oyunculu PvP deneyimi bizleri bekliyor olacak.

Once Human Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Once Human, yedi farklı kategoriye bölünmüş yaklaşık 100 silah tasarımına sahip olacak. Oyun ayrıca, oyuncu karakterinin daha da fazla özelleştirilmesine izin veren aksesuarlar ve silah avantajları içerecek. Oyun aynı zamanda üs inşa etme özelliğine de sahip ve inşa edildikten sonra oyuncular istedikleri zaman bölgelerinin yerini değiştirmeyi de seçebilecek.

Eğer oyunun beta sürecinde yer almayı düşünüyorsanız, Once Human sistem gereksinimlerini de aşağıya bırakıyoruz. Fragmanı da hemen aşağıdan seyredebilir ve düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz!

Minumum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2400
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 280

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-2600K
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 390X


YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.