Rust Yılbaşı Güncellemesi Yayınlandı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Rust Yılbaşı Güncellemesi Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Rust Yılbaşı Güncellemesi Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Facepunch Studio’nun çevrimiçi PvP oyunu Rust, oyunun fanatiklerinin Yılbaşı coşkusunu oyunda deneyimleyebilmelerine olanak elde eden yeni Yılbaşı güncellemesini yayınladı.

Yine oynama kıymeti yüksek bir hayatta kalma oyunu olarak, birçok Rust oyuncusu bu hususi dünyanın sert ve affetmez doğasıyla başa çıkmak için yıllarını harcadı. Bununla beraber, bilhassa yeni gelenler için oyunda hayatta kalmak ne kadar zor olsa da, bu Yılbaşı güncellemesi ile kim bilir oyuna siz de bir talih vermek isteyebilirsiniz.

Rust’a Yılbaşı Temalı İçerikler Eklendi

Yeni Rust oyuncularının o ilk birkaç gecede hayatta kalmakta zorlanacakları bir sır değil. Açlığa ya da susuzluğa yenik düşmezlerse, araziyi dolduran tehlikeli yaban yaşamı bir yana, çaylakların başka bir oyuncunun kurşunuyla karşılaşması neredeyse kaçınılmaz. İster yeni başlıyor olun isterse bir uzman olun sadece senenin bu zamanında Yılbaşının tadını çıkarın.

Rust‘ın acımasız doğası göz önüne alındığında, bu pek ihtimaller içinde değil sadece Yılbaşı etkinliği resmen başladı; bu yüzden en azından tüm bu hayatta kalma ve öldürme birazcık daha şenlikli görünecek. Oyunun Steam sayfasındaki yeni bir gönderi, hayranların bu son güncellemede neler bekleyebileceğine dair güncelleme notlarını deklare etti.

Etkinlik artık başladı ve 5 Ocak 2023’e kadar devam edecek. Zencefilli kurabiye ve pasta madenlerinin yanı sıra, açıkçası birazcık ürkütücü olan zencefilli kurabiyeler içeren güncelleme, mevsime uygun birçok yeni içerik getirdi. Mağazada ek olarak kardan adam şapkası, kar makinesi, Noel ışıkları ve Noel Baba sakalı şeklinde bazı yeni çıkan ürünler de mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.