Rust’ın 9. Yıldönümü Güncellemesi Yayınlandı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Rust’ın 9. Yıldönümü Güncellemesi Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Rust’ın 9. Yıldönümü Güncellemesi Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Dokuzuncu yıl dönümüne yaklaşırken, Facepunch Studios’un açık dünya oyunu Rust için oldukca sayıda ve yaşam kalitesi iyileştirmesi içeren son güncelleme kullanıma sunuldu. İlk piyasaya sürüldüğünde, oyun hızla zamanının en yırtıcı hayatta kalma oyunlarından biri olarak tarihe geçti ve bu ünü bugüne dek da korudu.

Oyun yeterince zor değilmiş benzer biçimde, Rust için Eylül güncellemesi oyuna bir ‘Hardcore‘ seçeneği ekledi. Her neyse ki, bu yalnız isteğe bağlı bir seçenek sadece işleri daha da ceza verici hale getirme fırsatından zevk alacak birazcık daha sadist bir eğilime haiz bazı hayranlar bulunduğunu da biliyoruz. Geliştirici, devamlı olarak ayda bir büyük güncellemeler yayınlıyor ve sonuncu güncelleme ise oyunun 9. yıldönümüne denk geldi.

Rust Artık 9 Yaşına Girdi

Bu hususi güncelleme ile Rust 90’dan fazla “iyileştirme ve düzeltme” aldı ve bir öteki mühim güncelleme ise oyunun dokuz yaşına girmesini kutlamak için 11 Aralık’ta devam güncellemesi olarak yayınlanacak. Güncelleme, yalnızca bigün için bir doğum günü pastası ve şapkaları ekleyecek.

Bu güncellemedeki öteki uygulamalar, kullanıcı arabirimi ölçeklendirmesinde ince ayarlar, zırhlı kapıların sağlığını artırma, akıncılar için işleri daha adil hale getiren bir yıkıntı sistemi ve birçok hata düzeltmesi getirdi. Birçoğu, önceki güncellemede “kumarhane” vagonlarının oyuna eklendiğini hatırlatalım.

İlk olarak 2013’te erken erişim olarak piyasaya sürülen oyunun tam sürümü Şubat 2018’de piyasaya sürüldü ve Rust’ın PS4 ve Xbox One sürümleri Mayıs 2021’de çıktı. Oyun piyasaya sunulduğundan beri tertipli bir oyuncu akışı yaşadı. Bir tek sunucudaki öteki oyunculara karşı değil, hem de tehlikeli hayvanlarla dolu arazinin kendisine karşı da hayatta kalma mücadelesi veren pek oldukca insanı çeken, acımasız oynanışı oldu.

Oynamayan hepimiz için, Rust’ın aslı mümkün olmasıyla birlikte uzun süre hayatta kalmak, yiyecek ve barınak için kaynak toplamak, hem de silahlar inşa etmek ve araziyi keşfetmek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.