Samsung Galaxy A14 5G Ortaya Çıktı: Fiyatı ve Özellikleri

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Samsung Galaxy A14 5G Ortaya Çıktı: Fiyatı ve Özellikleri ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Samsung Galaxy A14 5G Ortaya Çıktı: Fiyatı ve Özellikleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Samsung’un yeni bir Galaxy A14 5G akıllı telefon modeli üstünde çalıştığını esasen biliyoruz. Bugün ise, aygıt kısa süre ilkin bazı sertifika tabanlı web sitelerinde tespit edildi ve buradan yola çıkarak yeni telefonun yakında piyasaya sürüleceğini tahmin ediyoruz.

Cenup Koreli teknoloji devinin Galaxy A14 5G modeli, iki sertifika veritabanında tespit edildi. İlki, Hindistan BIS (Hint Standartları Bürosu) ve ikincisi ise Tayland’ın NBTC(Ulusal Gösterim ve Telekomünikasyon Komisyonu) oldu. Haber, Mukul Sharma tarafınca Twitter‘da paylaşıldı ve gönderide ek olarak iki sertifika görüşünün ekran görüntüleri de yer aldı.

Samsung Galaxy A14 5G Teknik Özellikleri

Öte taraftan BIS veritabanı, aleti SM-A146B/DS model numarasıyla listeledi. Ne yazık ki, sertifika web sitelerinde paylaşılan tüm bilgiler bu kadardı. Önceki raporlar, bazı temel özelliklerini ortaya çıkarttığı için teknik özelliklerin bir kısmına hakimiz. Cihazın iki işlemci versiyonu ile piyasaya sürüleceğini biliyoruz; ABD pazarı Dimensity 700 yonga setini satın alabilecekken, Türkiye’de dahil dünyanın geri kalanı orta derslik bir Exynos işlemcili modeli alabilecek.

Ek olarak, Samsung Galaxy A14 5G büyük bir 5.000 mAh bataryadan güç alacak. Ön tarafta, Galaxy A14 5G’nin Full HD+ çözünürlüğe haiz 6.8 inçlik bir ekrana haiz olacağı da bildirildi. Ayrıca arka tarafta 50 MP birincil kameradan oluşan üçlü kamera kurulumu bulunurken, ön tarafta ise sızdırılmış basın görüntülerine nazaran su damlası çentik üstünde 13 MP öz çekim kamerası yer alacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.