Scream 6 Fragmanı Yayınlandı: İkonik Katil Şehre Döndü!

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Scream 6 Fragmanı Gösterildi: İkonik Katil Şehre Döndü! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Scream 6 Fragmanı Gösterildi: İkonik Katil Şehre Döndü! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Scream 6 fragmanından gördüğümüz kadarıyla, Katil Jenna Ortega ve Melissa Barrera’nın son kızlarının peşine düşerken Ghostface’in dönüşünü özetleyen filmimizde gene aksiyon dorukta olacak. Devam filmimizde gene Ortega ve Barrera, Ghostface tarafınca eziyet edilen kız kardeşler olarak rol alacak ve bir sonraki katliam çılgınlığı New York’ta gerçekleşecek.

Fragman kız kardeşler Sam (Barrera) ve Tara Carpenter’ı (Ortega) New York’a götürüyor. Woodsboro’daki son katliamdan sonrasında kız kardeşler, Woodboro’dan uzakta yeni bir yaşam oluşturmak istiyor ve New York, minik kasabaların dedikodularından kaçmak için muhteşem bir yer şeklinde görünüyor. Serinin beşinci bölümünde, Sam’in orijinal Ghostface katillerinden kabul edilen Billy Loomis’in (Skeet Ulrich) gayri meşru kızı bulunduğunu öğreniyorduk.

Scream 6’da Sidney Prescott Olmayacak

Ne yazık ki Sam ve Tara için kimlikleri uzun süre sır olarak kalmayacak bu sebeple kısa süre sonrasında kendilerini başka bir Ghostface taklitçisiyle bulaşmış bulacaklar. Birisi işi bitirmeye çalışıyor ve kız kardeşleri alt etmek yeni katiller listesinin başlangıcında geliyor. Fragman bununla birlikte hem tanıdık yüzlerden hem de yeni gelenlerden oluşan Scream 6 oyuncu ekibini tanıttı.

Devamlı olduğu şeklinde, Scream 6’da hepimiz aynı anda hem şüpheli hem de kurban ve hayranlar bu kez cinayetlerin arkasında kimin bulunduğunu tahmin etmeye şimdiden başlayabilir. Serinin altıncı filmi, Mason Gooding ve Jasmin Savoy Brown sırasıyla Chad ve Mindy Meeks-Martin olarak geri dönecek.

Ek olarak Hayden Panettiere, Scream 4’ten sağ kurtulan Kirby Reed olarak ve Courtney Cox ise her seri bölümünde ortaya çıkan araştırmacı muhabir Gale Weathers olarak geri dönecek. Ne yazık ki sonsuz final kızı Sidney Prescott (Neve Campbell), Scream 6’nın bir parçası olmayacak. Meşhur yıldızın yokluğu hissedilecek mi film çıktığında göreceğiz.

Scream VI, 10 Mart 2023‘te gösterime girecek. Yeni fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.