Snapchat Benzeri Signal Stories Kullanıma Açıldı

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Snapchat Benzeri Signal Stories Kullanıma Açıldı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Snapchat Benzeri Signal Stories Kullanıma Açıldı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Kullanıcıların 24 saat sonra, paylaştıkları fotoğrafları otomatik kaldıracak olan Snapchat benzeri Signal Stories artık tüm kullanıcılara açıldı. Uzun bir Beta testi aşamasından sonra çıkarılan seçenek, videolar ve mesajlar göndermenizi de sağlayacak. Signal Stories, iOS ve Android uygulamalarının en son sürümünde çalıştırılabilecek.

Signal uygulamasını güncelledikten sonra, altta yeni bir Hikayeler sekmesi göreceksiniz. Bu bölüme dokunarak, yayınlanan tüm hikayelere erişebileceksiniz. Hikayeler kısmına geldiğinizde, başkalarının gönderilerini nasıl izleyeceğini veya nasıl atlayabileceğiniz uygulama tarafından öğretilecek. Signal uygulamasının diğer platformlara göre bir artısı var. Mesajlar, görseller ve videolar kesin bir biçimde uçtan uca şifrelenebiliyor. Ve kullanıcılar, uygulamaya oldukça güveniyor.

Signal Stories Şu Anda Herkese Açık

Kullanıcılar ekstra grup hikayeleri de oluşturabilecek. Böylelikle özel anlarınızı aile, arkadaş ya da iş grubunuzda paylaşabileceksiniz. Ardından grupta yer alan tüm kullanıcıların tepkilerini de seyredeceksiniz. Kendi hikayenizi oluşturmak istiyorsanız, standart kamera aracılığıyla bir fotoğraf veya video yükleyebilir ya da anlık olarak Hikayeler sekmesinden fotoğraf çekebilirsiniz.

Hikayenizi bitirdikten sonra görselin/videonun üzerine metin, karalama, emoji ve efekt ekleyebilirsiniz. Signal’in yeni yayınladığı Signal Stories hoşunuza gitmediyse de, ayarlar menüsünden bu özelliği kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Bunu yaptığınızda başkalarının hikayelerini göremeyecek ve kendi hikayelerinizi paylaşamayacaksınız.

Az öncekinin tam aksine bu özellik hoşunuza gittiyse Signal uygulamasını indirmek için App Store veya Google Play Store‘a gidebilirsiniz. Eğer uygulama cihazınızda yüklüyse de son güncellemeyi yaparak bu özelliğe erişebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.