Solar Ash Steam Sürümü Ertelendi

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Solar Ash Steam Sürümü Ertelendi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Solar Ash Steam Sürümü Ertelendi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Heart Machine’in garip üç boyutlu platform oyunu Solar Ash Steam sürümü kısa bir süreliğine ertelendi. Oyun artık 6 Aralık yerine, The Game Awards 2022 ile aynı gün olan 8 Aralık‘ta çıkış meydana getirecek. Bu rastlantı mü yoksa bilerek ayarlanan bir pazarlama kampanyası mı hemen hemen bilmiyoruz.

Oyunun hikayesi, gezegeninin yıkımını durdurmak için Ultravoid’e giren bir Hiçlik Koşucusu Rei‘ye odaklanıyor. Rei, harap olmuş uygarlıkların çeşitli bölgelerinde maceraya atılırken, Starseed’i etkinleştirmek ve Ultravoid’i çökertmek için yok edilmesi ihtiyaç duyulan Kalıntılar ile karşılaşıyor sadece Echo olarak malum gizemli bir varlık, onun kaderini değiştiriyor.

Solar Ash Steam’e ve Game Pass’e Geliyor

Oyun için yazdığımız araştırma yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Epic Games Store vesilesiyle PC platformunda, PS4 ve PS5’te mevcut olan oyun, oldukca yakında Steam’deki yerini de alacak ve Solar Ash Steam çıkışının yanı sıra bu kış Xbox One, Xbox Series X/S ve Game Pass‘e de gelecek. Oyun, The Game Awards 2022’de yer alırsa, Xbox sürümlerinin çıkış tarihinin duyurulmasını bekliyoruz.

Oyun, 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana, çarpıcı sanat seçimi, akıcı hareket mekaniği ve güzel melankolik müziği yardımıyla oyuncuları heyecanlandırdı. Oyun, Heart Machine’in ilk çıkmış olduğu Hyper Light Drifter ile aynı evrende geçiyor sadece Solar Ash çılgınca değişik bir güzel duyu ve oyun felsefesine haiz. Ek olarak direkt bir devam oyunu olmadığını da belirtelim.

Epic Games Store‘da 99 TL karşılığında satılan oyunun Steam’deki fiyatı hemen hemen belli olmasa da, Epic Games ile aynı olacağını tahmin ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.