Space Academy Ek Paketi Duyuruldu

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Space Academy Ek Paketi Duyuruldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Space Academy Ek Paketi Duyuruldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Two Point Campus, sihirbazlık okullarından casus okullarına kadar kendi garip üniversite kampüslerini oluşturmak ve yönetmek isteyen oyuncular için onlarca seçenek sunsa da, oyunda daha çok yeni içerik arayanlar için yeni bir genişletme paketi duyurdu.

Sega ve Two Point Studios, adından da anlaşılacağı şeklinde, oyuncuların kendi galaksiler arası uzay programlarını yönetmelerine ve genişletmelerine izin verecek olan yönetim simülatörü için yeni bir genişleme olan Two Point Campus: Space Academy DLC‘yi duyurdu. Paket, yeni kampüs konumları, talebe arketipleri, kurslar, sınıflar ve daha fazlasını getirecek.

Two Point Campus: Space Academy Fiyatı Açıklandı

Space Academy, PlayStation ve Xbox için 6 Aralık‘ta ve Nintendo Switch için 12 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Ek paket, Steam‘de 99 TL karşılığında ön siparişe açıldı. Oyun; PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de mevcut.

Bilmeyenler için Two Point Campus, oyunculara aldıkları kararların ve işe aldıkları personellerin hayatlarını şekillendireceği kendi üniversite kampüs ortamını inşa etme ve yönetme görevi veren bir yapım. Oyuncular seride ilk kez açık havada inşa edebilecek ve kendi kampüs alanlarını, binalarını ve çevrelerini geliştirmenin yanı sıra yurt odaları, patikalar, çitler ve daha fazlasını oluşturabilecek.

Two Point Campus, Steam‘de 322.99 TL‘den satışa sunuldu sadece oyunun ilk günden itibaren Xbox Game Pass’te mevcut olduğu belirtmeden geçmeyelim.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.