STALKER Serisi Steam’de Yüzde 75 İndirime Girdi

0 7

Bugünki makalemizde sizlere STALKER Serisi Steam’de Yüzde 75 İndirime Girdi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda STALKER Serisi Steam’de Yüzde 75 İndirime Girdi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Post apokaliptik bilim kurgusunun atmosferini oldukca etkisi altına alan bir halde hissettirmeyi başaran STALKER, en iyi kıyamet sonrası oyun serilerinden biri olarak öne çıkıyor. İlk olarak 2007 senesinde Shadow of Chernobly ile oyun sahnesine çıkan ikonik evren, seneler içinde fanatik kitlesini mühim oranda artırdı. Son STALKER oyunu olan Call of Pripyat’ın piyasaya sürülmesinden bu yana 12 yıl geçti.

Bu derin sessizlik, gelecek senenin sonunda yayınlanması planlanan Heart of Chornobyl ile son bulacak. Kiev merkezli geliştirici GSC World Game, Rusya’nın işgal girişimi sebebiyle geliştirme sürecine birçok kez ara vermek durumunda kaldı. Ofisini başka bir ülkeye taşıyan stüdyo, birçok çalışanını muharebeye gönderdi. Eğer daha ilkin STALKER evrenine giriş yapmadıysanız, kısa süreliğine geçerli olan Steam indirimi mükemmel bir fırsat olabilir.

STALKER Serisindeki İndirim 12 Aralık’ta Bitecek

Serideki her üç oyunda da yüzde 75 oranında indirim mevcut. Shadow of Chernobly ve Call of Pripyat, 190 liradan 47,50 liraya düşerken, 2008’de çıkan Clear Sky, 105 lira yerine 26,25 liraya satılıyor. Bu üç oyunu içeren STALKER Bundle paketi ise yüzde 70 indirimle 340 lira yerine 102 liradan alıcı buluyor. Ek olarak, serinin son oyunu Heart of Chornobyl için ön sipariş de verebilirsiniz.

Aralık 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan yapım, 345 liradan listeleniyor, sadece bu fiyatın yeni yılda artmasını bekliyoruz. Daha ilkin de belirttiğim şeklinde oyun başlangıçta oldukca daha erken çıkacaktı, sadece Ukrayna Rusya savaşı gösterim penceresinin sarkmasına yol açtı. STALKER serisindeki Steam indirimi 12 Aralık TSİ 21:00‘a kadar sürecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.