Star Wars Andor Dizisi, Türk Televizyonlarında Yayınlanacak

0 17

Bugünki makalemizde sizlere Yıldız Wars Andor Dizisi, Türk Televizyonlarında Yayınlanacak ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Yıldız Wars Andor Dizisi, Türk Televizyonlarında Yayınlanacak ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yıldız Wars filmi Rogue One’deki olayların beş yıl öncesini özetleyen Andor, 12 bölümden oluşan ilk sezonuyla eylül ayında Disney Plus‘ta gösterime girdi. Diego Luna’nın canlandırdığı Cassian Andor karakterine dayanan spin-off; The Mandalorian, The Book of Boba Fett ve Obi-Wan Kenobi’nin peşinden çekilen dördüncü Yıldız Wars dizisi oldu.

Disney Plus, paralı bir abonelik hizmet olması sebebiyle içeriklerine erişmek için ücret ödemeniz gerekiyor. Geçtiğimiz haziran ayında Türkiye’de gösterim hayatına süregelen streaming servisi, Andor için sürpriz bir kural dışı yapmış oldu. Sevilen Yıldız Wars dizisi, ilk iki bölümüyle cuma günü (yarın) 22:30’da FOX TV ekranlarında olacak.

Yıldız Wars Andor Dizisi Yarın FOX TV’de

Serinin öteki bölümleri ise yalnızca Disney Plus üstünde izlenebilecek. Andor’u ve platformu daha geniş kitlelere tanıtmak için bu şekilde bir adım atan şirket, bu hamlesiyle Türkiye’deki abone sayısını artırmayı umuyor. Devletimizde 5,5 ayı geride bırakan gösterim hizmeti, şimdiye dek ilgiyle izlenen bir takım yerli yapıma imza attı.

Müthiş bir titizlik ve zekayla yazılan senaristliği, birbirine geçen vaka örgüsünü ele alış şekli ve başroldeki Diego Luna‘nın çok önemli performansıyla takdir toplayan Andor dizisi, birçoklarına nazaran gelmiş geçmiş en iyi Yıldız Wars yapımlarından biri. Her sekansı ustaca kurgulanmış bir siyasal ve casusluk gerilimi olan spin-off, ikonik evrene hayranlık besleyenlerin kesinlikle talih vermesi ihtiyaç duyulan bir takım.

Yıldız Wars Andor FragmanıYouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.