Starfield’ın İlk Oynanış Videosu Yayınlandı (11 Dakika)

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Starfield’ın İlk Oynanış Videosu Yayınlandı (11 Dakika) ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Starfield’ın İlk Oynanış Videosu Yayınlandı (11 Dakika) ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Starfield nihayet çıkış tarihine çok yaklaştı ve bu RPG oyununu oynamak için yıllardır bekleyen hayranlar için şüphesiz mükemmel bir haber. Bu oyun, 25 yılın ardından Bethesda’nın ilk yeni fikri mülkiyeti olacak. Ayrıntılı gemi özelleştirmesi ve muhteşem gezegen keşif bölümleri ile büyük bir uzay macerasına atılacağız.

İster hikayeyi takip etmek, ister gezegenleri keşfederek Evren’i gezmek isteyin, görünüşe göre Starfield piyasaya sürüldüğünde size devasa bir özgürlük sunacak. Aslında, yalnızca tek oyunculu bir deneyime odaklandığı göz önüne alındığında, hikaye oyunun büyük bir parçası olacak. Nihayet, “uzay Skyrim’i” olarak tanımlanan bu oyun için ilk detaylı oynanış videosu yayınlandı.

Starfield Ne Zaman Çıkacak?

Starfield, Bethesda’nın oyun için bir erteleme duyurduktan sonra 2023’ün ilk yarısında Xbox Series X, Xbox Series S ve PC için çıkış yapacak. Lansmana yaklaşırken, Bethesda ve Microsoft muhtemelen daha fazla bilgi ve eğer şanslıysak başka oynanış fragmanları da yayınlayacak.

Oyunun 2023’ün ilk yarısında ne zaman çıkacağına gelince, bir Xbox Game Pass abonelik planı sayfasının alt kısmında görülen bazı küçük yazılar bunun “2023’ün başları” olabileceğini göstermişti.

Buna ek olarak, Kingscast sunucusu KingFanMan, oyunun çıkış tarihinin Mart 2023 olabileceğini iddia etti. Ona göre, Bethesda daha önce yalnızca üç oyunu erteledi ve sunucu, “üç oyunun da Starfield gibi sonbaharda çıkması gerekiyordu ve üç oyun da gelecek yıl Mart ayında çıktı.” ifadelerini kullanarak bu teorisini destekledi.

Starfield piyasaya sürüldüğünde, Xbox konsoluna özel olacak ve E3 2021 fragmanı bunu açıkça onaylayarak bir PS5 sürümü olmayacağını kesinleştirdi. Bethesda, Microsoft’un son nesil konsolundan yola çıkarak Xbox One’da da olmayacak. Microsoft artık geliştirici Bethesda’nın sahibi olduğu için bu, The Elder Scrolls 6 ve Fallout 5 gibi oyunların da muhtemelen Xbox’a özel olacağının bir göstergesi.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.