Steam Haftalık En Çok Satanlarda Zirve Değişti (Türkiye)

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Steam Haftalık En Oldukca Satanlarda Zirve Değişti (Türkiye) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Steam Haftalık En Oldukca Satanlarda Zirve Değişti (Türkiye) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Valve, her salı olduğu şeklinde Steam Türkiye‘de haftalık en oldukca satanları deklare etti. 28 Ekim’deki çıkışından bu yana listenin gediklisi haline gelen Call of Duty Çağdaş Warfare 2, 1.099 liralık fiyatıyla bir kez daha zirvenin sahibi oldu. İkinci sırada, Prime Status fiyatı 249,95 liraya kadar çıkan Counter-Strike: Global Offensive var. Bu iki oyunu, bundan önceki listenin tepesinde yer edinen FIFA 23 izliyor. İkonik serinin yeni halkası, devletimizde 699,99 liraya satılıyor.

Dördüncü sırada, Valve’ın bir başka oynaması parasız fenomeni Dota 2 bulunuyor. 2022’nin en spektaküler oyunlarından The Callisto Protocol, haftanın en oldukca satan beşinci oyunu oluyor. Dead Space’in yaratıcısı Glen Schofield tarafınca geliştirilen hayatta kalma-korku oyunu, oldukca sayıda bug’a haiz olması sebebiyle sıkıntılı bir lansman periyodu geçiriyor. Şu anda oyun için yazılan 15 bine yakın incelemeden yüzde 57 kadarı pozitif.

Çağdaş Warfare 2, Steam’de En Oldukca Satan Oyun Oldu

Listenin altıncı basamağında, 19 Aralık’a kadar yüzde 67 indirimle 98,67 liraya satılan Red Dead Redemption 2 var. Onu sırasıyla, yüzde 60 indirimdeki Rainbow Six Siege, Lost Ark ve Warhammer 40,00 Darktide takip ediyor. Steam oldukca satanların ilk 10’u ise Battlefield 2042 ile tamamlanıyor. Haftalık olarak açıklanan listeler, satış adedine değil, gelire nazaran oluşturuluyor. Bundan dolayı fiyatı yüksek olan oyunların ilk sıralarda yer alma şansları daha çok oluyor.

Steam’de haftalık en oldukca satan ilk 10 oyun şu şekilde sıralanıyor:

  1. Call of Duty Çağdaş Warfare 2
  2. Counter-Strike: Global Offensive
  3. FIFA 23
  4. Dota 2
  5. The Callisto Protocol
  6. Red Dead Redemption 2
  7. Rainbow Six Siege
  8. Lost Ark
  9. Warhammer 40,00 Darktide

Steam’de bu haftanın ucuz oyun önerilerine göz attınız mı?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.