Steam Sonbahar İndirimleri 2022 Başlıyor: Cüzdanlar Fora!

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Steam Sonbahar İndirimleri 2022 Başlıyor: Cüzdanlar Fora! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Steam Sonbahar İndirimleri 2022 Başlıyor: Cüzdanlar Fora! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Oyunseverlerin bekledikleri büyük gün sonunda geldi! Steam Sonbahar İndirimleri 2022, bugün Türkiye saati ile 21:00‘da başlayacak. Dev kampanya, kullanıcılara kitaplıklarına daha uygun bir fiyata yeni oyunlar ekleme şansı verecek. Ödüllü büyük yapım oyunlardan yılların eskitemediği klasiklere, keşfedilmeyi bekleyen harika indie’lerden oynanma rekorları kıran oyunlara kadar binlerce PC oyunu 29 Kasım‘a kadar indirimli olacak.

Bildiğiniz gibi Steam, her yıl dört farklı mevsimsel indirime ev sahipliği yapıyor. İlkbahar ve Yaz kampanyalarını geride bıraktık. Şimdi tüm gözler Sonbahar İndirimi’nde. Bu yılki promosyon, Kara Cuma (Black Friday) ve Siber Pazartesi’yi (Cyber Monday) de içerecek şekilde ayarlandı. Eğer hem kendiniz hem de sevdikleriniz için yeni oyunlar satın almak istiyorsanız, bundan daha doğru bir zaman olamaz.

Steam Sonbahar İndirimleri 2022, Bir Hafta Sürecek

Steam Sonbahar İndirimleri 2022; açık dünya, aksiyon-macera, RPG, nişancı, spor, rogue-lite dahil olmak üzere çeşitli türlerde oyunlar içerecek. Şimdilik hangi oyunlar indirime girecek bilmiyoruz, ancak mağazadaki çoğu yapımın kampanyaya dahil edileceğini söyleyebiliriz. Coşkuyu daha da artırmak için YouTube’da kısa bir video yayınlayan Steam, oyuncuları indirime davet etti.

Bu arada kullanıcılar, indirimler sırasında 2022 Steam Ödülleri için adayları da belirleyecekler. Oylama sonucunda 11 kategoride yarışacak beş aday seçilecek. Aralık ayındaki Steam Kış İndirimi’nde ise kazanmasını istediğiniz yapımları oylayacaksınız. Geçtiğimiz yılki Yılın Oyunu ödülü Resident Evil Village’a gitmişti. Steam Sonbahar İndirimleri 2022 başladıktan sonra oyun önerileri listelerimizi sizlerle paylaşacağız. En iyi fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin!YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.