Steam Türkiye Haftalık Çok Satanlar Listesi: FIFA 23 Zirvede

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Steam Türkiye Haftalık Oldukca Satanlar Sıralaması: FIFA 23 Zirvede ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Steam Türkiye Haftalık Oldukca Satanlar Sıralaması: FIFA 23 Zirvede ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Valve, Steam Türkiye mağazası için haftalık en fazlaca satan oyunları oyunları deklare etti. Şu anda yüzde 60 indirimle 279,99 liraya satılan FIFA 23, geçtiğimiz haftanın lideri Call of Duty Çağıl Warfare 2‘yi geçerek zirveye oturdu. Vatanımızda 1,099 lira şeklinde oldukça yüksek bir fiyatlandırmaya haiz olan MW2, üç basamak düşüşle dördüncü sırada yer aldı.

İkinci olarak Prime Status fiyatı 249,95 lira olan oynaması parasız Counter-Strike: Global Offensive var. Onun derhal arkasında, 19 Aralık’a kadar yüzde 67 indirimle 98,67 liraya satılan Red Dead Redemption 2 bulunuyor. Rockstar Games’in efsanevi oyunu, beşinci yılına girecek olmasına rağmen Steam fazlaca satanlara girmeye devam ediyor.

Steam’de En Oldukca Satan Oyun FIFA 23 Oldu

Çıkışından iki yıl sonrasında Steam’e gelen Assassin’s Creed Valhalla, ayağının tozuyla en fazlaca satan beşinci oyun oluyor. Onu sırasıyla iki free-to-play takip ediyor: Apex Legends ve Dota 2. Sekizinci basamakta, yıllandıkça daha keyifli bir tecrübe vermeye süregelen Cyberpunk 2077‘yi görüyoruz. Popüler battle royale oyunu PUBG Battlegrounds, bundan önceki haftaya nazaran 15 sıra yükselişle ilk 10’a girmeyi başarırken, son sırayı bir başka Rockstar klasiği GTA 5 alıyor.

Steam, her hafta gelire nazaran ilk 100 oyunu paylaşıyor. Isterseniz, 6 – 13 Aralık tablosunun tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Haberimize nokta koymadan ilkin geçtiğimiz haftanın en fazlaca satan 10 oyununu bir de sıralama olarak sıralayalım:

  1. FIFA 23
  2. Counter-Strike: Global Offensive
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Call of Duty Çağıl Warfare 2
  5. Assassin’s Creed Valhalla
  6. Apex Legends
  7. Dota 2
  8. Cyberpunk 2077
  9. PUBG Battlegrounds
  10. Grand Theft Auto V
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.