Steam’de Bu Hafta Sonu FIFA 23 ve Modern Warfare 2 Ücretsiz!

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Steam’de Bu Hafta Sonu FIFA 23 ve Çağdaş Warfare 2 Parasız! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Steam’de Bu Hafta Sonu FIFA 23 ve Çağdaş Warfare 2 Parasız! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Eğer bu hafta sonu meydana getirecek daha iyi bir işiniz yoksa, sınırı olan süreliğine parasız Steam oyunlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu hafta tek kuruş ödemeden oynayabileceğiniz yapımlar içinde FIFA 23 ve Call of Duty Çağdaş Warfare 2 bulunuyor. Geçtiğimiz eylül ayında piyasaya sürülen FIFA 23 Steam’de 700 liraya satılırken, Activision imzalı Çağdaş Warfare 2 ise 1.099 TL şeklinde son aşama yüksek bir fiyatlandırmadan listeleniyor.

Eğer her ikisini de satın almadan ilkin tecrübe etmek istiyorsanız, bu fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, yalnızca MW2 Multiplayer‘a parasız erişebileceğinizi belirtmekte yarar var. Ne yazık ki hikayeyi deneyimleme şansınız yok. Fazlaca oyunculuda Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Hardpoint olmak suretiyle dört değişik mod bulunuyor. 19 Aralık Pazartesi’ye kadar bu modların yanı sıra Shipment, Farm 18 ve El Asilo haritalarına erişilebilecek.

Çağdaş Warfare 2 ve FIFA 23 Steam’de Parasız

Ayrıca parasız denemenin Steam ile sınırı olan olmadığını ifade edelim. Oyun, Battle.net, PlayStation ve Xbox tarafında da parasız oldu. Yukarıda da belirttiğimiz şeklinde hafta sonu parasız oynayabileceğiniz tek oyun Çağdaş Warfare 2 olmayacak. FIFA 23 Steam‘de 19 Aralık’a kadar tek kuruş ödenmeden deneyimlenebilecek. FIFA lisansı altında geliştirdiği son futbol oyununu eylül ayında piyasaya devam eden EA, şimdiye dek kullanıcıları memnun etmeyi başaramadı.

Çıkalı üç ay olmasına karşın hala optimizasyon sorunlarıyla boğuşan FIFA 23, bilhassa anti-cheat hatasıyla oyuncuların sinirlerini epey bozuyor. Parasız tecrübe etme sonunda tam sürümü satın almaya karar verirseniz, yüzde 60’lık indirimden yararlanabilirsiniz. Normalde 700 lira olan oyun, 22 Aralık’a kadar 280 TL‘ye satılıyor. Öteki taraftan bu iki oyunun haricinde Assassin’s Creed Valhalla ve New World’ün de Steam’de parasız bulunduğunu belirtelim. Anlayacağınız bu hafta sonu evden çıkmamak için bol miktarda sebebiniz var!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.