Summer Game Fest 2023’te Geri Dönüyor!

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Summer Game Fest 2023’te Geri Dönüyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Summer Game Fest 2023’te Geri Dönüyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Game Awards 2022, bu senenin en iyi oyunlarına ödüllerini verecek ve etkinlikte birçok oyun duyurulacak. Biz heyecanla bu ödül etkinliğini beklerken, gelecek yıl için de yeni planlar hazırlandı. En büyük oyun etkinliklerden kabul edilen Summer Game Fest 2023 yılındaki etkinlik tarihini deklare etti.

Summer Game Fest 2023’te Final Fantasy 16‘nın çıkış zamanı, Yıldız Wars Jedi: Survivor fragmanı, Death Stranding 2 ön vizyonu benzer biçimde birçok duyuru yapılacağı tahmin ediliyor. Summer Game Fest, 8 Haziran 2023’te hem çevrimiçi hem de canlı olarak karşı karşıya gerçekleşecek.

Summer Game Fest 2023 İçin Birkaç Sürpriz Açıklanacak

Çevrimiçi yayına isteyen hepimiz ücretsiz bir şekilde katılabilecek ve yüz üze etkinlik için bilet satışları yıl başlangıcında başlamış olacak. Hepimiz ücretsiz bir şekilde ayarlayabilecek, sadece şahsen katılmak isteyenler önümüzdeki senenin başlarından itibaren bilet alabilecekler. Summer Game Fest 2023 oldukça renkli ve dolu bir etkinlik olacak bu sebeple bu yılki oyunların bir çok gelecek yıla ertelendi. E3 2022 maalesef bu yıl yapılmadı sadece 2023 senesinde gerçekleşmesi adına söz verildi.

Summer Game Fest 2023 ile ilgili etkinlik sahibi Geoff Keighley: “Son üç yılda Summer Game Fest, dijitale öncelik veren etkinliklerimiz vesilesiyle dünya genelinde inanılmaz bir topluluk oluşturdu. Şimdi ise oyuncuları karşı karşıya çağrı etmekten coşku duyuyoruz. Oyun endüstrisini ileriye taşıyan tonlarca coşku verici duyurumuz olacak ve birkaç sürprizimiz de var.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.