Super Mario Bros Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Super Mario Bros Filminin İkinci Fragmanı Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Super Mario Bros Filminin İkinci Fragmanı Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Chris Pratt’ın sesinin Mario olarak duyacağımız Super Mario Bros filminin resmi fragmanı gösterildi. Yeni ve daha uzun olan bu tanıtım fragmanında, Anya Taylor-Joy’un Peach tasvirini ve Charlie Day’in yaşam verdiği Luigi karakterini görüyoruz.

Fragman, Mario’nun Donkey Kong’a meydan okurken büyük bir kolezyuma girmesiyle başlıyor. İtalyan tesisatçı, bakan Prenses Peach ve Toad’u dehşete düşürerek, Donkey Kong’a saldırıyor sadece sevdiğimiz tesisatçının fena bir dayak yediğini görüyoruz.Ayrıca, oyunların aksine Peach’i asla sıkıntılı bir durumda görmüyoruz. Bunun yerine, Peach’in devasa bir mızrak ile yola çıktığını görüyoruz.

Super Mario Bros Filmi 2023’te Sinemalarda

Ek olarak Luigi’yi oldukça daha iyi görüyoruz ve filmin ilk fragmanında onu Dry Bones’tan kaçarken gördüğümüz kısa fragmana kıyasla, burada daha çok detay öğreniyoruz. Ne yazık ki, Luigi’nin başı bu kez de aynı derecede belada, görünüşe bakılırsa Bowser tarafınca yakalanmış ve adam kardeşinin bulunmuş olduğu yerden vazgeçmeye zorlanıyor.

Super Mario Bros film fragmanı, Mario ve Luigi’nin aslına bakarsak Mantar Krallığı’da olmadığını doğruluyor şundan dolayı Mario, Bowser’la nihai hesaplaşması için bir tür eğitim alıyor benzer biçimde görünüyor. Bu görüntüler, eski Mario oyunlarına çakılan ufak selamların yanı sıra Rainbow Road ve Mario Kart’a adanmış kısa bir kısmı de içeriyor.

Resmi tanıtım fragmanı yardımıyla Super Mario Bros filminin konusunu oldukça daha net anladık ve karakterleri oldukça daha yakından görebildik. Muhtemelen, film 7 Nisan 2023‘te Türkiye de dahil olmak suretiyle tüm dünyada aynı anda sinemalarda gösterime girmeden ilkin birkaç fragman daha göreceğiz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.