Tarkov Benzeri Hawked İçin Kapalı Beta Kayıtları Başladı

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Tarkov Benzeri Hawked İçin Kapalı Beta Kayıtları Başladı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Tarkov Benzeri Hawked İçin Kapalı Beta Kayıtları Başladı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Yeni bir PvPvE FPS oyunu olan Hawked, 24 Kasım’dan itibaren dünya çapında bir kapalı alfa testine girecek. Komedi esintileri taşıyan oyunu test etmek için bugün kaydolabilirsiniz. Bu yepyeni fikri mülkiyetin kapalı alfa sürümünde, puan ve güçlendirme sağlayan eserler toplamanız gereken Av modunda tek başınıza veya üçlü takımlar halinde oynayabileceksiniz. Kapalı alfa için buradan kaydolabilirsiniz.

Kapalı alfa yalnızca PC için ancak oyun gelecekte son ve mevcut nesil konsollara gelecek. Hawked’da, çok sayıda kahramanın eserler toplamak için diğer oyunculara ve yaratıklara karşı savaşacağı bir ada olan gizemli X-Isle’ı keşfedeceksiniz. Bu oyuncu ve AI düşmanlarının yanı sıra, mücadele edilmesi gereken bulmacalar, tuzaklar ve çevresel tehlikeler de olacak.

Hawked Hem PvP Hem PvE Olarak Oynanacak

Avlayacağınız eserler size ve ekibinize puan kazandırmanın yanı sıra gelecekteki oyunlarda kullanabileceğiniz “oyun içi avantajlar” sağlayacak. Bu eserleri mağlup oyunculardan yağmalayarak veya PvE karşılaşmalarından kalıntılar toplayarak elde edeceksiniz. Bu kalıntılar, birden fazla eser içeren bir kasayı açmak için kullanılabilecek ve başarılı bir şekilde çıkarmayı başarırsanız ekibinize sağlam bir avantaj sağlayacak.

Hawked’ın sinematik fragmanında oyunun grafiklerinin çizgi roman tarzı estetiği ve Into The Spiderverse benzeri görsel yeteneklerle birleştirdiğini görüyoruz. Görünüşe göre daha karikatürize görsellere eğilen sadece Need For Speed Unbound değil.

Hazine avcısı Renegade’in paralı askerleri olan kahramanların, bir eseri güvence altına almak amacıyla X-Isle harabelerinde gezinmek için çelik halatlar gibi çevresel taşıma araçlarının yanı sıra kancalar gibi çeşitli ekipman parçalarını kullanırken görüyoruz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.