Tekken 8 The Game Awards 2022’de Yer Alacak!

0 14

Bugünki makalemizde sizlere Tekken 8 The Game Awards 2022’de Yer Alacak! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Tekken 8 The Game Awards 2022’de Yer Alacak! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Son zamanlarda Tekken 8‘in oyun ödülleri etkinliğinde yer alacağı konuşuluyordu ve bu data resmi olarak Bandai Namco tarafınca onaylandı. The Game Awards 2022 yaklaştıkça, o gün hangi oyunların duyurulacağı ve yeni prömiyerlerin yapılacağı hakkında daha çok detay almaya başlıyoruz.

Resmi Twitter hesabı vasıtasıyla bir gönderi paylaşan Bandai Namco, Tekken 8’in 8 Aralık’ta The Game Awards 2022’de sahne alacağını duyurdu. Etkinlikte, detaylı bir oynanış videosu sergileneceği de duyuruldu. Dövüş oyunu serisinin merakla beklenen son oyunu için göreceğimiz en detaylı oynanış videosu bu olacak ve birçok dövüş oyunu hayranı şimdiden heyecanlı.

Tekken 8 Tamamen Yeni Nesil Olacak

Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için geliştirme aşamasında. Hemen hemen bir çıkış zamanı açıklanmadı sadece Bandai Namco kısa süre ilkin oyunun 2023’te çıkabileceğini söylemiş oldu. Bununla ilgili daha çok bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Tekken 8, kısa olmasına karşın, Bandai Namco’nun seri için büyük bir teknik sıçrama olacağını söylediği şey için ümit verici bir tanıtım fragmanı ile birçok insanı etkiledi. Gerçek zamanlı olarak tamamen motor içinde çalışan fragman, dinamik cenk sahnesi efektleri, son aşama detaylı karakter modelleri ve oldukca daha fazlasını göstermişti.

Son olarak, Yıldız Wars Jedi: Survivor, Diablo 4, yeni bir Crash Bandicoot oyunu, Final Fantasy 16, bir sonraki Kojima Productions oyunu ve oldukca daha fazlası da The Game Awards 2022’de boy gösterecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.