Telegram’a Telefon Numarası Vermeden Kayıt Olma Geldi

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Telegram’a Telefon Numarası Vermeden Kayıt Olma Geldi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Telegram’a Telefon Numarası Vermeden Kayıt Olma Geldi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Telegram, yeni özellikler sunmak için blok zinciri teknolojisine büyük yatırımlar yapmış oldu. Mesajlaşma uygulaması kısa bir süre ilkin, TON blok zincirine dayalı yeni bir platformda bir açık artırma düzenleyerek kullanıcılara nadir görülen kullanıcı adlarını satın alma seçeneği sundu. Bugün, hizmete SIM kart olmadan kaydolmanıza müsaade eden, blok zinciri destekli başka bir garip özellik eklendi.

Şimdiye kadar uygulama, kullananların platforma kaydolmak için telefon numaralarını vermelerini gerektiriyordu. Son olarak güncellemeyle bu gereksinim ortadan kaldırıldı ve kullananların Fragment platformunda bulunan block zinciri destekli anonim numaralarla kaydolmalarına izin verdiğini duyurdu. Peki anonim telefon numarası tutarları ne kadar ve iyi mi alınır? Gelin detaylara inelim.

Telegram’a Anonim Telefon Numarasıyla Kayıt Olma

Siz de telefon numaranızı paylaşmadan yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız, Fragment platformuna gidebilir ve Toncoins kullanarak anonim bir numara satın alabilirsiniz. Mesajlaşma servisine kaydolmak ve Fragment üstünden doğrulama kodları almak için bu numaraları kullanabilirsiniz.

Ender kullanıcı adlarında olduğu şeklinde Telegram, Fragment platformu vasıtasıyla telefon numaralarını açık artırmaya çıkarttı ve heybetli numaralar için minimum teklifler 31.500 Toncoin’e (57.600 dolar) kadar çıkıyor sadece, ek bir gizlilik katmanı için minik bir karşılık olan 9 Toncoins (16 dolar) karşılığında rastgele bir sayı da alabilirsiniz.

Telefon numarası vermeden kayıt olmaya olarak Telegram, kullananların evvelinde tanımlanmış bir süreden sonrasında tüm sohbetleri otomatikman silmesine destek olmak için küresel bir otomatik silme zamanlayıcısı, 100 yada daha çok üyesi olan gruplar için Mevzular desteği, otomatik spam filtreleri için yeni bir Agresif mod, geçici profilinizi paylaşmak için QR kodları ve iOS’ta emoji araması şeklinde özellikler de ekledi.

Ek olarak, uygulamanın Telegraen son güncellemesi, yeni hususi ve etkileşimli emoji ile beraber Android’de detaylı depolama kullanım istatistikleri getirdi. Hizmetin yeni güncelleme notları için burada bağlantısı verilen resmi duyuru gönderisinde bu değişimler hakkında daha çok data edinebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.