The Awakened Remake Fragmanı Yayınlandı

0 9

Bugünki makalemizde sizlere The Awakened Remake Fragmanı Yayınlandı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Awakened Remake Fragmanı Yayınlandı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Frogwares’in yeniden yapımı Sherlock Holmes: The Awakened, bazı yeni oynanış görüntüleri içeren bir fragman daha aldı. Stüdyonun yayın başkanı Sergey Oganesyan, bu araştırma, gizem, doğaüstü korku ve gerilim ile buluşan oyundan neler beklenebileceğini de özetledi.

Dr. Watson’ın da yanımızda olduğu genç bir Sherlock Holmes olarak, iki kıta ve beş ülkede bir yolculuğa çıkıyoruz. Çeşitli kayıplar meydana geldi ve sonunda ikili, Cthulhu’ya adanmış bir tarikat keşfetti. Oyun, Sherlock’un omuzlarına ağır bir yük bindirdi ve oyuncular soruşturma için ipuçlarını birleştirdikçe, Sherlock daha derin bir deliliğe gömülecek.

Sherlock Holmes: The Awakened Remake Oynanış Fragmanı

Kambersiz düğün elbette olmaz bu yüzden Sherlock’un John Watson ile olan dostluğunun hikayesi de oyunda anlatılacak. Sherlock Holmes: The Awakened, Unreal Engine ile sıfırdan oluşturuldu ve yeni mekanikler, modern görseller, modern animasyonlar ve yaklaşık 15 saatlik oyun süresiyle genişletilmiş bir hikaye içerecek.

Geliştirici ekibin başkanı Oganesyan, birçok geliştiricinin hala Rusya’ya karşı savaşta savaştığı konusunda serinin hayranlarını da bilgilendirdi. Hayranlara destekleri için teşekkür etti ve “Mesajlarınız, ilginiz ve sürekli ilginiz akıl sağlığımızı korumamıza ve bir şekilde oyun yapmaya devam etmemize yardımcı oldu” ifadelerini kullanarak minnettarlığını bildirdi.

Tamamen sıfırdan yapılan Sherlock Holmes oyunu, Şubat 2023’te PC, PS4, PS5, Xbox One, Nintendo Switch ve Xbox Series X/S için çıkacak. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.