The Callisto Protocol İçin Canlı Aksiyon Fragmanı Yayınlandı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere The Callisto Protocol İçin Canlı Aksiyon Fragmanı Yayınlandı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Callisto Protocol İçin Canlı Aksiyon Fragmanı Yayınlandı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Strike Distance Studios, The Callisto Protocol için yeni bir reklam yayınlandı. Canlı aksiyon fragmanı olarak yayınlanan reklamda, oyundaki ana karakterimiz olan Jacob Lee’yi oynayan Josh Duhamel’i görüyoruz. Duhamel’in ayın donmuş atıklarında, yavaş yavaş Biyofajlar tarafından istila edildiğine şahit oluyoruz.

Fragmanın ikinci kısmında, kaosa ve yeniden canlanan cesetlere inen Black Iron Prison’a geçiş yapıyoruz. Bir sahnede mutasyona uğramış bir Biyofaj, Duhamel’e rahatsız edici bir şekilde yaklaşıyor ve canlı aksiyon fragmanı, Duhamel’in hayatta kalmak için savaşmaya hazır hale gelmesiyle sona eriyor. Başarılı olup olmayacağı ve hayatta kalıp kalmayacağı henüz belli değil.

The Callisto Protocol 2 Aralık’ta Çıkış Yapacak

The Callisto Protocol 2 Aralık‘ta Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için çıkış yapacak. Callisto’nun hapishanesi ve yüzeyinin yanı sıra oyuncular, Black Iron’ın altındaki bir tünel ağı olan “Below”u da keşfedebilecek.

Çevre sanat yönetmeni Aasim Zubair, insanlığın ayı kolonileştirmeye yönelik ilk girişimine bir bakış sağladığını belirtti ki son hikaye fragmanına göre bu keşif gezisi kesinlikle iyi bitmedi ki olayların devamını oyun çıktığında göreceğiz.

Son olarak, oyunun sistem gereksinimlerinin belli olduğunu ve Denuvo DRM ile çıkış yapacağını da belirtelim. Denuvo, oyun topluluğu arasında endişe kaynağı haline geldi. Ne yazık ki, Resident Evil 4 Remake bile bu yazılımı kullandığı için daha çokça Denuvo ismini göreceğimiz kesin.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.