The Callisto Protocol Lansman Fragmanı Yayınlandı

0 13

Bugünki makalemizde sizlere The Callisto Protocol Lansman Fragmanı Yayınlandı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Callisto Protocol Lansman Fragmanı Yayınlandı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Bilim kurgu korku oyunu The Callisto Protocol‘ün geliştiricisi Striking Distance Studios, Aralık ayında piyasaya sürülmeden önce oyun için resmi bir fragman yayınladı. Oyun, stüdyonun ilk projesi olacak ancak bu yapımın, şirketin CEO’su Glen Schofield gibi bazı Dead Space yapımcıları tarafından geliştirildiğinin altını çizelim.

Geliştirme boyunca stüdyo, Dead Space’ten büyük ölçüde ilham aldı. The Callisto Protocol ile Dead Space oyunları arasındaki benzerlikler, özellikle de ilk oyun için çok fazla. Oyunun ilk duyurusunun yanı sıra yayınlanan sinematik tanıtım fragmanı ile karanlık koridorlar, korkunç uzaylı canavarlar ve izole edilmiş uzay kolonileri gibi birçok benzerlik ile dikkatleri üzerine çekti.

The Callisto Protocol Lansman Fragmanı

Fragmanların ve diğer içeriklerin düzenli bir şekilde pazarlama kampanyasına dahil edilmesiyle karşılaştırmalar oldukça arttı ancak oyun yavaş yavaş üzerinde taklit algısını yıkmayı başardı ve özellikle Dead Space benzeri oyunlar arayanların beklentisi büyük ölçüde arttı.

Neyse ki daha fazlasını isteyen heyecanlı hayranlar için The Callisto Protocol’ün resmi lansman fragmanı, 2 Aralık’taki çıkış tarihine birkaç hafta kala yayınlandı. Oyunun ortamını ve karakterlerini daha fazla sergileyen The Truth of Black Iron fragmanından yola çıkan yeni video, uzay gemisinde neyin yanlış gittiğine dair ipuçları da sunmayı ihmal etmedi.

Bir karakter, bir salgına atıfta bulunuyor ve taşlaşmış vücutların anlık görüntülerini görüyoruz. Oyunun kahramanı üzerinde gerçekleştirilen bir deney gibi görünen flaşlar da göze çarpıyor. Ayrıca gerçekleştirmemiz gereken korkunç görevler esnasında yalnızca yaratıklar değil, birçok insan görünümlü yaratığın öldürülmesi gerektiğine şahit oluyoruz ve hatta bir tanesini ensesinden bıçaklanırken görüyoruz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.