The Callisto Protocol Season Pass İçeriği Açıklandı

0 12

Bugünki makalemizde sizlere The Callisto Protocol Season Pass İçeriği Açıklandı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Callisto Protocol Season Pass İçeriği Açıklandı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Striking Distance Studios’un bilimkurgu hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol önümüzdeki hafta çıkış yapacak ve Season Pass’in detayları nihayet açıklandı. Digital Deluxe Edition’ı satın alan herkes, Outer Way zırhına sahip Outer Way Dış Görünüm Koleksiyonuna sahip olacak. Bir isyan grubu bu zırhı, UJC ile savaşırken yaptı.

Ardından, daha az cephane ve sağlık düşüşü, özelleştirilmiş bir zorluk ve kalıcı ölüm ile Contagion adlı acımasız yeni bir mod ekleyen Contagion Bundle ise Season Pass’e dahil edilecek. Ayrıca Jacob için 13 yeni ölüm animasyonu ve Watchtower Görünüm Koleksiyonu ile yeni görünümler de Deluxe Edition sahiplerine sunulacak.

The Callisto Protocol Season Pass’te Başka Neler Var?

Riot Bundle ise oyuncuların Black Iron’ın yeni bir bölümüne adım attıracak ve yeni Riot modunda düşman dalgalarıyla savaşmak zorunda bırakacak. Kredi kazandıkça, daha uzun süre hayatta kalmak için silahları yükseltebilecek veya üretebileceksiniz. Ayrıca düşmanlar için 12 yeni ölüm animasyonu ve Engineer Görünümü Koleksiyonu da sunulacak.

Son olarak, oyuncuları “The Callisto Protocol’ün korkunç sırlarını daha derine inmeye” davet eden hikaye tabanlı bir ek paket de sunulacak. Tüm bunların, oyunun lansman sonrası desteğinin bir parçası olarak önümüzdeki yıl piyasaya sürüleceğinin altını çizelim.

Digital Deluxe Edition’ın fiyatı Steam ve Epic Games Store üzerinden PC’de 669 TL iken, PS5 ve Xbox Series X/S’de 789 TL‘den satışa sunuldu. Oyunun yeni nesil konsollar için olan bu sürümünde, Contraband Pack ve Retro Prisoner Skin’in yanı sıra oyunun önceki ve güncel nesil sürümlerine erişim hakkı kazanacaksınız.

The Callisto Protocol 2 Aralık‘ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. Bu arada daha fazla ayrıntı için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.