The Callisto Protocol Türkçe Yama Yayınlandı: Nasıl Kurulur?

0 32

Bugünki makalemizde sizlere The Callisto Protocol Türkçe Yama Gösterildi: Iyi mi Kurulur? ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Callisto Protocol Türkçe Yama Gösterildi: Iyi mi Kurulur? ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

2022’nin beklenen son büyük oyunu The Callisto Protocol, resmi çıkışını 2 Aralık’ta gerçekleştirmiş oldu. Yayıncılığı Krafton tarafınca üstlenilen hayatta kalma korku türündeki yapım, Dead Space’in yaratıcılarından Glen Schofield‘ın imzasını taşıyor. Çökme, FPS drop ve frame rate benzer biçimde teknik problemler sebebiyle eleştirilerin hedefi olan oyun, üst üste almış olduğu yamalarla büyük oranda toparlandı.

The Callisto Protocol’ün desteklediği 12 dil içinde ne yazık ki Türkçe yer almıyor, sadece Anonymous Tercüme ekibi bu mühim eksiği bugünden itibaren kapatmayı başardı. Yama emek vermesi yedi gün içinde tamamlandı ve indirmeye sunuldu. Böylece Striking Distance Studios tarafınca geliştirilen hayatta kalma korku oyununu yüzde 100 Türkçe olarak deneyimlemenizin önünde hiçbir engel kalmadı.

The Callisto Protocol Türkçe Yama Gösterildi

Menülerden karakterlerin diyaloglarına, hikayeden öteki içeriklere kadar her şey çevrilmiş durumda. The Callisto Protocol Türkçe yama dosyasını indirmek için Anonymous Tercüme’ye üye olmanız gerekiyor. Aylık toplam 35.5 TL ücret karşılığında tüm yamalara haiz olabiliyorsunuz. Üyelik bittikten sonrasında oyunun güncelleme alması, oyunu/yamayı silmeniz yada bilgisayarınıza format atmanız benzer biçimde durumlara kadar yamaya erişebileceksiniz.

The Callisto Protocol Iyi mi Bir Oyun?

The Callisto Protocol, günümüzden 300 yıl sonrasında geçen anlatı odaklı bir tecrübe sunuyor. Oyunda, Jüpiter’in uydularından Callisto’da maksimum güvenlikli bir hapishane olan Black Iron Prison’a düşen alınyazısı mahkumu Jacob Lee’yi denetim ediyoruz.

Mahkumların canavarca yaratıklara dönüşmeye başladığı kaotik bir ortamda çıkış yolunu bulana dek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Dead Space’in ruhani devamı olarak karşımıza çıkan korku oyunu, ortalama 12 ila 14 saatlik bir hikayeye haiz. Anonymous Tercüme’nin The Callisto Protocol Türkçe yama için paylaşmış olduğu videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.