The Dark Pictures Serisi 2. Sezon Başladı

0 12

Bugünki makalemizde sizlere The Dark Pictures Serisi 2. Sezon Başladı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Dark Pictures Serisi 2. Sezon Başladı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Directive 8020 isimli bilim kurgu temalı korku oyunu tanıtıldı. Supermassive Games’in tüyler ürpertici The Dark Pictures Anthology serisi korku oyunlarının son oyunu ürkütücü bir fragmanla görme şansı da yakaladık. İngiliz geliştiricinin yeni korku oyunu The Devil In Me içerisine bir ‘sürpriz‘ olarak yerleştirildi.

Geliştirici Supermassive Games’in The Dark Pictures Anthology serisi, Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan ve 2019’da Man of Medan ile çıkış yapan bir dizi sinematik korku oyunu. Hayranlardan ve eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldıktan sonra devam oyunları Little Hope, House of Ashes ve yaklaşan The Devil in Me ile seri büyük bir başarı yakaladı.

The Dark Pictures: Directive 8020 Neler Sunacak?

Serideki her oyun yeni bir oyuncu kadrosuna ve ortama sahip ve oyuncuları, büyük ölçüde klasik korku filmlerinden ilham alan bir dizi korkunç senaryoda hayatta kalmaya çalışmakla görevlendiren yapısı ile ünlü. Supermassive Games, The Dark Pictures Anthology oyunlarına ek olarak yakın zamanda çıkış yapan oyunu The Quarry’yi de geliştirdi.

The Devil In Me’nin sonunda çıkan ‘Credit’ kısmının ortası sahnesi olarak dahil edilen kısa bir fragmanda Supermassive Games, The Dark Pictures Anthology’nin ikinci sezonunun bilimkurgu korku oyunu Directive 8020 ile prömiyer yapacağını açıkladı.

Radyodaki bedensiz bir ses, başka bir ses iletimi kesmeden önce her şeyin kontrol altında olduğunu belirtiyor ve ekran, garip bir büyümeyle kaplı geminin iç kısmına yanıp sönerken şiddetli bir şekilde saldırıya uğradığını anlatıyor. İlk ses “insanlığın gelecekteki evine” varmaktan bahsederken, fragman uzaktan görünen bir gezegenle sona eriyor.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.