The Division Resurgence’nin Beta Testi Başladı

0 8

Bugünki makalemizde sizlere The Division Resurgence’nin Beta Testi Başladı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Division Resurgence’nin Beta Testi Başladı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division Resurgence için bir sonraki beta testin tarihlerini deklare etti ve sınırı olan kapalı beta davetlerinin belirli akıllı telefon ve tablet sahiplerine 8 Aralık’ta ulaşmaya başlayacağını deklare etti. Bu beta süreci, Ubisoft’un 2023 süresince sürmesi beklenen büyük mobil hamlesinin başlangıcı olacak.

Ubisoft, The Division Resurgence’ı Temmuz 2022’de mobil cihazlara hususi bir taktiksel oldukça oyunculu nişancı olarak duyurdu. Oyun, omuz üstü kamera, açık dünya keşfi ve ARPG benzeri düzey ilerlemesi dahil olmak suretiyle ana seriden birçok mekaniği ödünç alacak. Ana seri ile temel fark ise bu oyunun oynaması parasız olarak piyasaya sürülmesi olacak.

The Division Resurgence’nin Beta Testi Başladı

The Division Resurgence’ın 8 Aralık’taki beta testi, oyunun bugüne kadarki en büyük testi olacak. Çeşitli Android cihazları kapsayacak ve 22 Aralık’a kadar devam edecek. Bununla beraber, geliştiricilerin lansman esnasında desteklemeyi planladıkları tüm akıllı telefonlar ve tabletler Aralık betasına dahil edilmeyecek.

Hayranların cihazlarının planlanan testin bir parçası olup olmadığını anlamalarının en kolay yolu, Google Play Store vasıtasıyla oyunu bulup ön kayıt yaptıramayacaklarını denetlemek olacak. Ubisoft, bunu başarsalar bile, bu belirli betaya katılmak için bir davetiye alacaklarını güvence etmediği için çağrı almanızın kati olmadığını da belirtelim.

Teste ayrılmış resmi destek sayfasına bakılırsa, The Division Resurgence’daki kapalı beta ilerlemesi bitmiş oyuna taşınmayacak. İşin iyi tarafı, Ubisoft, içerik oluşturuculara herhangi bir sınırlama getirmedi ve istedikleri kadar oyun görüntüsü kaydetmekte ve paylaşmakta özgür olduklarını belirtti.

The Division Resurgence’ın hikayesi, önceki iki oyundan bağımsız olacak sadece her iki oyunun da New York’ta iyi mi geçmiş olduğu göz önüne alındığında, orijinal The Division ile bazı ortak alanları paylaşabileceğini tahmin ediyoruz.

Ubisoft daha ilkin mobil oyunun, Dark Zone’un ölümcül PvP ortamı da dahil olmak suretiyle orijinal oyunlardan bazı oldukça popüler özellikleri geri getirmenin yanı sıra yeni gruplar, teçhizat ve düşmanlar getireceğine yemin etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.