The Elder Scrolls Online 2023 Yol Haritası Açıklandı

0 6

Bugünki makalemizde sizlere The Elder Scrolls Online 2023 Yol Haritası Açıklandı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Elder Scrolls Online 2023 Yol Haritası Açıklandı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Bir MMO olarak The Elder Scrolls Online, daima kendisini rakiplerinden ayıracak mühim güncellemelere imza atan bir yapım oldu. Tamriel’de Yeni Yaşam Festivali olarak adlandırılan senenin sonuna yaklaşırken, yeni güncellemelerin sinyalleri de verildi. Gelecek senenin yol haritası ortaya çıktı ve oyuncuların 2023’te MMO’dan neler bekleyebileceğini deklare etti.

ZeniMax Online Studios’un stüdyo yönetmeni Matt Firor’dan bir mektupla açıklanan yol haritası, üç aylık dönemlere bakılırsa yayınlanacak oyun sürümlerini listeledi. Güncellemeyle beraber, hikayelerin iyi mi yayınlanacağı mevzusunda da büyük değişimler olacak. ESO, bir yıla yayılan güncellemeler yerine Morrowind ve Greymoor benzer biçimde genişletmelere geri dönecek.

The Elder Scrolls Online’ın 2023 Planları Neler?

İlk çeyrek, yepyeni bir Dungeon DLC ile başlamış olacak. Zindanın tam olarak nasıl biteceğini bilmek için hemen hemen oldukca erken olsa da, büyük olasılıkla Firesong benzer biçimde eski bir sürümle yada gelecek genişletme ilgili olacaktır.

İkinci çeyrek, büyük güncellemelerin başladığı yer olacak. Haziran ayından itibaren 2023’ün devasa genişletme paketi yeni bir öykü ile yayınlanacak. Geçen dört yıldan değişik olarak, genişletme pakletinin tamamı Haziran ayında yayınlanacak ve oyuncular, boş zamanlarında her şeyi keşfetmekte özgür olacak.

Üçüncü çeyrek, The Elder Scrolls Online’ın yaşam kalitesi ve hata düzeltmelerine odaklanacak. Bu, geliştirme ekibinin harpte engelleme ile ilgili büyük bir problemi çözecek.

Senenin son çeyreği ise tamamen yeni bir sistemi oyuna dahil edecek. Gene hiçbir detay sunulmadı, sadece ekip bunun ESO için en oldukca talep edilen özelliklerden biri olduğu mevzusunda güvence verdi. Bundan “büyük yeni destek direği sistemi” olarak bahsedildi. Bu özellik, yeni bir derslik seçeneği yada beceri dizisi olabilir. Hayranlar senelerdir her ikisini de istiyordu sadece dilekleri hemen hemen gerçekleşmedi.

Şimdilik, daha çok data için Ocak ayındaki Global Reveal Event’e kadar beklememiz gerekecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.