The Game Awards 2022, Süresiyle Öncekilerden Ayrılacak

0 11

Bugünki makalemizde sizlere The Game Awards 2022, Süresiyle Öncekilerden Ayrılacak ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Game Awards 2022, Süresiyle Öncekilerden Ayrılacak ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Geoff Keighley, The Game Awards 2022 etkinliğinin öncekilere nazaran birazcık daha kısa olacağını duyurdu. Bu da yalnızca ödüllerin teslim edileceği ve oldukça azca duyurunun yayınlanacağı anlamına geliyor. Keighley, bu yılki gösteriyi iyi mi kısaltacakları mevzusunda oldukça fazla data vermedi sadece prova seansları bittiğinde gösterinin tam süresi hakkında daha çok detay paylaşabileceğini söylemiş oldu.

Keighley, “Bu yıl yaptığımız şey gösteriyi birazcık daha kısaltmaya çalışmak. Provalarımız bitene kadar resmi olarak bir şey söylemeyeceğim, sadece bu yıl oldukça daha kısa bir gosteri olacağını düşünüyoruz.” dedi. Bu seneki törenin önceki yıllara nazaran daha azca fragman gösterip göstermeyeceği belirsizliğini koruyor. Evvel, bazı kazananlar sunucu tarafınca duyuruluyordu ve geliştiriciler sahneye çıkmayı tercih etmiyorlardı.

The Game Awards 2022 İçin Hala Oy Verebilirsiniz

Bundan dolayı bu yıl ödül sahnesini daha boş görebiliriz. Şimdiye kadar Tekken 8, Dead Space Remake ve 505 Games‘ten yeni bir oyun da dahil olmak suretiyle bazı büyük oyunların The Game Awards 2022’de sergileneceği doğrulandı. Yıldız Wars Jedi: Survivor, Diablo 4, Final Fantasy XVI ve yeni bir Crash Bandicoot oyunu benzer biçimde bazı oyunların da etkinlikte yer alacağı söyleniyor.

Bu yılki adaylar birkaç hafta ilkin açıklandı ve bir çok fanatik törenin en büyük yarışmacılarının Elden Ring ve God of War Ragnarok olduğuna inanıyor. Oy kullanma sayfası ise hala açık durumda. Bu yüzden yıl içinde başarı göstermiş bulduğunuz oyunlara oy verebilirsiniz. Oy vermek için buraya tıklayabilirsiniz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.