The Game Awards 2022’de Yapılan Tüm Duyurular

0 0

Bugünki makalemizde sizlere The Game Awards 2022’de Meydana getirilen Tüm Duyurular ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Game Awards 2022’de Meydana getirilen Tüm Duyurular ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Geoff Keighley’in keyifli sunumuyla geçen bir The Game Awards etkinliğini de daha geride bıraktık. Keighley bu yıl daha kısa bir etkinlik sözü vermesine karşın, ön gösteriyi de eklerseniz organizasyon neredeyse dört saat sürdü. Bu da gözden kaçmaması ihtiyaç duyulan pek oldukça oyun duyurusu olduğu anlamına geliyor!

Beklendiği şeklinde etkinliğin iki yıldızı vardı: Elden Ring ve God of Ragnarök. Hidetaka Miyazaki’nin Game of Thrones yazarı George R.R. Martin ortaklaşa iş ile geliştirdiği yeni RPG’si, gecenin en büyük ödülü Senenin Oyunu dahil toplam dört kategoride zirveye çıktı. Adaylıklarda başı geçen Santa Monica imzalı Ragnarök ise En İyi Öykü Anlatımı ve En İyi Ses Tasarımı dahil toplam altı ödül kazanmıştır.

Senenin en iyilerinin ödüllendirildiği The Game Awards 22, devamlı olduğu şeklinde coşku verici tanıtımlara da sahne oldu. Supergiant, ilk oyunuyla herkesi mest eden Hades’in devamını duyururken, Hideo Kojima bir süredir ipuçlarını verdiği Death Stranding 2‘yi tanıttı. Ek olarak FromSoftware imzalı Armored Core 6: Fires of Rubicon, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, The Lords of the Fallen ve daha birçok oyun gördük.

Ödül töreni, Türkiye saati ile gece 3’e denk geldiği için canlı izleyememiş yada etkinliğin bir kısmını kaçırmış olabilirsiniz. Bu yazımızda, gecedeki tüm duyuruları bir araya topladık.

Death Stranding 2

Hades 2

After Us

Post Trauma

Dead Cells x Castlevania DLC

Vampire Survivors Mobile

Returnal PC

Hellboy: Web of Wyrd

Horizon: Call of the Mountain

Viewfinder

Among Us Hide and Seek Modu

Replaced

Street Fighter 6

Destiny 2: Lightfall

Yıldız Wars Jedi: Survivor

Dune Awakening

Immortals of Aveum

Tekken 8

Diablo 4

Company of Heroes 3 Konsol Sürümü

New Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Final Fantasy 16

Armored Core 6: Fires of Rubicon 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.