The Last of Us Dizisinden Yeni Video

0 6

Bugünki makalemizde sizlere The Last of Us Dizisinden Yeni Video ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Last of Us Dizisinden Yeni Video ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

HBO’nun The Last of Us dizisinin çıkışına bir aydan azca bir süre kaldı. Bundan dolayı pazarlama süreci, aynı adı taşıyan popüler PlayStation serisine dayanan dizi için yeni görseller, posterler ve fragmanlarla hız kazanmıştır. Bugün ise yeni bir video, hayranların en sevilmiş olduğu karakterler Joel (Pedro Pascal) ve Ellie’yi (Bella Ramsey) bekleyen sıkıntıları gözler önüne serdi.

Direkt kaynak materyale sadık kalmış olarak meydana getirilen çekimler, oyunların fanatikleri için fazlaca tanıdık gelecek. Tıpkı ilk oyunda olduğu şeklinde, Ellie bir virüslü tarafınca ısırıldı sadece bir halde virüse karşı bağışıklığı var. Bu, Elly ve Joel’in, potansiyel bir tedavi bulabilecek bir grup olan Ateşböceklerini bulmak için bol miktarda tehlikenin kol gezdirilmiş olduğu kırsal bölgede yaptıkları yolculuğu başlatan vakaydı.

The Last of Us Dizisi Oyuna Sadık Kaldı

Yeni videoda da gördüğümüz şeklinde, bu seyahat {hiç de} kolay olmayacak. Ek olarak, serinin ana zombi sürüsü ‘Clicker‘ ile bu fragmanda kucak kucak göz göze geliyoruz. Basitçe söylemek gerekirse, oyunlarda gördüğümüz kadar korkulu oldukları fazlaca açık. Çıkardıkları muhteşem derecede ürkütücü gürültü, oyunlarda duyduklarımıza fazlaca benzer bir halde hazırlanmış.

İşin kötüsü, Joel bizlere virüslüler ve Clicker’lar ile beraber akıncıların da bir problem olacağını söylediği için tek tehdit onlar değil. Fragman ek olarak bizlere Bill (Nick Offerman), Riley (Storm Reid) ve Tess’e (Anna Torv) yeni bir bakış açısıyla gösterdi. Riley, Joel ile fazlaca duygusal bir sahneyi paylaşıyor. Oyunu oynadıysanız, peşinden gelen yürek burkan anı bilirsiniz.

The Last of Us, 2013 senesinde piyasaya çıktığında oyun tarihinin en büyük başarılarından biri olarak kabul edildi. Bilhassa duygusal öykü anlatımı söz mevzusu olduğunda, Joel ve Ellie’nin hikayesi hakikaten benzersiz ve şimdiye kadar hazırlanmış en varlıklı anlatılardan bir tanesi.

Bu yüzden bu HBO uyarlamasının anlatı açısından başarıya ulaşmış olması fazlaca mühim. Her neyse ki, şimdiye kadar gösterilen fragmanlara ve videolara bakılırsa, The Last of Us dizisi en iyi video oyunu uyarlamaları içinde olma potansiyeline haiz. Direkt oyundan alınan çekimlere ve repliklere bakılırsa konuşursak, bu hepimizin hayalinde uyarlama olabilir.

The Last of Us dizisi, 15 Ocak 2023‘te gösterim hayatına başlamış olacak. Gösterilen ilk tanıtım fragmanına da aşağıdan göz atabilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.