The Last of Us Part 1 PC Sürümü Ön Siparişe Açıldı

0 8

Bugünki makalemizde sizlere The Last of Us Part 1 PC Sürümü Ön Siparişe Açıldı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Last of Us Part 1 PC Sürümü Ön Siparişe Açıldı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış zamanı belli oldu ve oyunun ön sipariş süreci başladı. Birçok şahıs tarafınca neslinin en iyi kıyamet sonrası oyunlarından biri olarak kabul edilen orijinal TLoU, paramparça olmuş bir dünyada, yıldız performansları ve ilgi çekici aksiyonla tamamlanan üzücü hayatta kalma hikayesiyle bir takım övgü ve ödül aldı.

PlayStation 5 sürümünü baz alacak The Last of Us Part 1 Steam versiyonu, güncellenmiş görseller, iyileştirilmiş karakter modelleri ve oynanışta ince ayarlarla tekrardan oluşturulmuş olmasına karşın, bazıları stüdyonun 10 yıldan daha eski bir oyunu tekrardan yapması mevzusunda endişeliydi sadece tekrardan yapım gene övgü dolu eleştirilerle karşılandı.

The Last of Us Part 1 PC Çıkış Zamanı Belli Oldu

The Last of Us Part 1 PC, 3 Mart 2023‘te çıkış meydana getirecek. Oyunun çıkış yapacağı tarih, 8 Aralık’ta gerçekleşen The Game Awards 2022’de oldukça acıklı bir fragman ile duyuruldu. Bununla beraber, tanıtımdaki görüntülerin oyunun PS5 versiyonundan çekildiğini belirtelim, bu yüzden PC sürümünün iyi mi görüneceği hemen hemen belli değil.

Bunun da ötesinde, 15 Ocak’ta yayınlanmaya başlamış olacak olan The Last of Us’ın HBO uyarlamasından da bahsedelim. Resident Evil, Sonic the Hedgehog ve Uncharted. TLoU dizisi oyunun tekrardan anlatımı olmayacak sadece kaynak materyalden esinlenen birkaç nokta olacak. Dizinin oyun kadar sevilip sevilmeyeceği ise dizi çıkınca belli olacak.

The Last of Us Part 1 Steam’de 599 TL karşılığında ön siparişe açıldı. Oyunun PC sürümünde hem Türkçe altyazı hem de Türkçe dublajlı desteği yer alacak. Maalesef The Last of Us Part 1 PC sistem gereksinimleri hemen hemen belli olmadı sadece hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bizleri takibe alabilirsiniz! Acıklı duyuru fragmanını ise aşağıdan seyredebilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.