The Office Netflix’ten Kaldırılıyor: İşte Son Tarih

0 13

Bugünki makalemizde sizlere The Office Netflix’ten Kaldırılıyor: İşte Son Tarih ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Office Netflix’ten Kaldırılıyor: İşte Son Tarih ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Günümüzün en fazlaca tercih edilen dijital gösterim hizmeti olan Netflix, yeni yıla girerken bazı içeriklerine veda ediyor. Efsanevi güldürü dizisi The Office, platformun en fazlaca izlenen dizilerinden biri olmasına karşın önümüzdeki birkaç hafta içinde Netflix Türkiye kitaplığından ayrılacak. Altın Küre ödüllü Steve Carrell, John Krasinski ve Jenna Fischer’ı üne kavuşturan ikonik sitkom, 31 Aralık‘ta kaldırılacak.

Peki, The Office Netflix’ten niçin kaldırılıyor? Televizyonda yayınlandığı dönemde NBC kanalında seyirci karşısına çıkan dizi, firmanın kendi abonelik hizmeti Peacock‘a taşınacak. The Office’in yapımcılığını üstüne alan Deedle-Dee Productions ve Reveille Productions ile ortaklaşa iş meydana getiren NBC, bu sayede Netflix’in en sevilen dizilerinden birini kendi streaming servisine aktarma etmiş olacak.

The Office Netflix’e Veda Ediyor

BAFTA ödüllü İngiliz güldürmen ve oyuncu Ricky Gervais‘in 2003’te sonlanmış olan aynı adlı dizisinin Amerikan uyarlaması olan The Office, ilk olarak 2005’te gösterildi ve 2013’e kadar dokuz sürem süresince macerasını sürdürdü. Diziyi Netflix Türkiye‘de izleyebileceğiniz son tarih 31 Aralık 2022 olacak.

Ülkemiz haricinde ABD, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İsrail, İtalya, Litvanya, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Cenup Afrika, İspanya, İsveç ve İsviçre’deki üyeler de The Office’e veda edecek. Dokuz sezona tam 201 bölüm sığdıran Emmy ve Altın Küre ödüllü efsanesi güldürü dizisi, Dunder Mifflin isminde bir kağıt şirketinin Scranton şubesinin ofisinde yaşananları mevzu alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.