The Tiny One Güncellemesi Yayınlandı

0 12

Bugünki makalemizde sizlere The Tiny One Güncellemesi Yayınlandı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Tiny One Güncellemesi Yayınlandı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Vampire Survivors, başlık en azından biraz ironik görünse de, “The Tiny One” olarak isimlendirilen başka bir lansman sonrası içerik güncellemesi aldı. Bu güncelleme ile, popüler oyuna yeni bir karakter daha eklendi ve önemli yenilikler yapıldı.

Tek bir geliştirici olan Luca Galante tarafından üretilen bağımsız bir hit olan oyun, üst düzey üretim değerlerinin başarılı bir video oyununun en önemli özelliği olmadığını, bunun yerine bağımlılık yaratan oyun sistemlerine ve ödüllendirici bir içerik döngüsüne odaklandığını defalarca kanıtladı.

Vampire Survivors: The Tiny One Güncelleme Notları

Vampire Survivors, kısa bir süre önce erken erişim sürecinden çıktı ve bu süre zarfında Galante, daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için içeriğinin ve özelliklerinin çoğunu önemli ölçüde yükseltti. Hatta oyuna Türkçe dil desteği de tam sürüm ile eklendi. Lansman sonrası güncellemeler de hiç de az değildi ve oyuncu tabanının bildiği ve sevdiği şeyleri istikrarlı bir hızda sunmaya devam etti.

The Tiny One isimli Vampire Survivors: 1.1.0 Güncellemesi, bu yapımın neden Xbox Game Pass’teki en iyi bağımsız yapımlardan biri olduğunun altını çizdi. Bir büyük yeni güçlendirme eşyası, yeni bir Mücadele Aşaması ve oyuncuların henüz tam olarak ortaya çıkaramadığı açıklanmayan bir “Sır” içeren güncelleme gerçekten oyunun en büyük yamalarından bir tanesi.

Yeni arena, klostrofobik bir savaş arenası olacak ve oyuncuları, Kütüphane’yi bu kadar popüler bir seçim haline getiren aynı özelliklerin çoğunu ikiye katlayan, sıkı bir şekilde kapatılmış bir oyun alanına kapatacak. Oyuncular, Ters Gallo Kulesi’nde 80. seviyeye ulaşarak Tiny Bridge’in kilidini açabilecek, bu da onu birçok açıdan geç bir ilerleme seçeneği haline getirecek.

Öte yandan, yeni Mühür Güçlendirme eşyası, oyuncuların bir eşyayı seviye atlama seçeneklerinden tamamen çıkarmasına veya ışık kaynaklarının düşme tablolarından bir eşyayı çıkarmasına izin vererek Vampire Survivors’ın tekrar oynama değerini daha da iyileştirecek. Mühür, tek seferde en az 10 eşyayı yok ederek elde edilebilecek.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.