The Walking Dead: Dead City’den İlk Fragman

0 15

Bugünki makalemizde sizlere The Walking Dead: Dead City’den İlk Fragman ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Walking Dead: Dead City’den İlk Fragman ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

The Walking Dead dizisinin yan dizisi Dead City için ilk fragman yayınlandı. Maggie Rhee ve Negan Smith’i konu alan yeni seri, oldukça aksiyon dolu ve ürkütücü görünüyor. Bir mini dizi olarak çıkış yapacak yapım, toplam altı bölümden oluşacak. Ayrıca The Walking Dead yazarı ve yapımcısı Eli Jorné da bu projenin gelişiminde yer alacak.

Fragmanda Negan ve Maggie, sığınacak bir yer bulmak için gökdelenlerle dolu sokaklarda dolaşıyorlar. Ayrıca yanlarında Maggie’nin oğlu Hershel ve Negan’ın karısı Annie de yer alıyor. İkili ayrıca Karina Ortiz’in canlandırdığı karakter ile birlik kuruyor ve benzeri görülmeyen zombilere karşı hayatta kalmaya çalışıyor.

The Walking Dead: Dead City 2023’te Çıkış Yapacak

Dizinin oyuncu kadrosunda Mahina Napoleon, Jonathan Higginbotham, Caleb Reese Paul, Charlie Solis, Aixa Kendrick, Eleanor Reissa ve Michael Anthony gibi isimler yer alıyor.

Bilindiği üzere The Walking Dead 11 sezonun ardından 20 Kasım’da sona erdi. Uzun süredir devam eden korku dizisi; Daryl, Maggie ve diğer hayatta kalanların Commonwealth’i ele geçirmesi ile son buldu. Negan ve Maggie’nin ne planladıkları pek net değildi ancak dizinin finalinde, Maggie dünyayı keşfetme önerisinde bulundu.

11 sezon boyunca hayran kitlesini koruyan ünlü dizi, sona ermesinin eksikliğini yaşatmak istemiyor. Bu yüzden yeni bir yapımla seyirciye geri dönülmesi oldukça heyecan verici olacak. Dead City Nisan 2023’te çıkış yapacak.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.