The Walking Dead Yıldızı, Ballerina Kadrosuna Katıldı

0 3

Bugünki makalemizde sizlere The Walking Dead Yıldızı, Ballerina Ekibine Katıldı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Walking Dead Yıldızı, Ballerina Ekibine Katıldı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Deadline‘dan gelen bilgiye bakılırsa; Norman Reedus, John Wick’in yan filmi Ballerina‘nın ekibine katılan son olarak erkek oyuncu oldu sadece meşhur oyuncunun filmdeki görevi şimdilik açıklanmadı.

The Walking Dead’in yıldız oyuncusu, ailesini öldüren insanlardan intikam almak isteyen bir balerin olan Rooney’yi oynayan Ana de Armas’a katılacak. Karakter daha ilkin John Wick: Chapter 3 – Parabellum’da yer almıştı sadece Unity Phelan tarafınca canlandırılmıştı. Ballerina, üçüncü filmdeki vakalar ile yakında çıkacak olan John Wick: Chapter 4 içinde geçecek.

Norman Reedus, Ballerina Ekibine Katıldı

Ian McShane ve Lance Reddick, Continental Hotel’in sahibi ve konsiyerji olan Winston ve Charon olarak geri dönerken, Anjelica Huston yönetmen koltuğuna tekrardan oturdu. Keanu Reeves ek olarak John Wick olarak bu filmimizde yer alacak.

Çekimler geçen ay Prag’da başladı. Die Hard 4’ün yönetmeni Len Wiseman’ın yönetmenliğini üstleneceği filmin senaristliğini John Wick’in senaristi Shay Hatten ve Promising Young Woman’ın yönetmeni Emerald Fennell kaleme aldı.

Norman Reedus en fazlaca AMC dizisinin 11 sezonu süresince canlandırdığı bir karakter olan The Walking Dead’deki Daryl Dixon rolüyle tanınıyor ve ek olarak kendi The Walking Dead yan dizisinin başrolünü üstlenmeye hazırlanıyor. Yaklaşan öteki projeleri içinde Austin Butler, Jodie Comer ve Tom Hardy’nin başrollerini paylaşmış olduğu 60’larda geçen drama The Bikeriders de içeriyor.

Ballerina’nın ekranlarımıza gelmesini beklerken, 24 Mart 2023’te beyaz perdede gösterime girecek olan John Wick: Chapter 4 de dahil olmak suretiyle yeni filmleri merakla bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.