The Way Of Water’ın Nefes Kesen Yeni Fragmanı!

0 11

Bugünki makalemizde sizlere The Way Of Water’ın Nefes Kesen Yeni Fragmanı! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Way Of Water’ın Nefes Kesen Yeni Fragmanı! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Avatar: The Way of Water için 2 dakikalık yepyeni ve heyecan verici bir fragman yayınlandı. Tüm zamanların en çok hasılat yapan filminin devamı niteliğindeki The Way of Water, bir kez daha James Cameron tarafından yazıp yönetilecek. Orijinal Avatar’dan on yıl sonrasını anlatacak olan son yapım, Jake ile Neytiri’nin Na’vi ailesini Pandora’daki çeşitli tehlikelere karşı korumasını konu alacak.

Bu hafta yayınlanan üçüncü ve son fragman, resmi Avatar YouTube kanalı tarafından paylaşıldı. 16 Aralık’ta sinemalarda gösterime girecek nefes kesen filmin son fragmanı gerçekten 2 dakika boyunca izleyenleri büyüledi. Orijinal Avatar, Jake’in ormanda yaşayan Omaticaya klanıyla tanışmasını konu almıştı ancak devam filmi, Pandora’nın suda yaşayan insanlarına odaklanacak.

Avatar: The Way of Water Aile Odaklı Bir Yapım Olacak

Son fragmanda Jake, ailesini güvende tutmaya çalışmak için su kabilesi Metkayina klanına başvuruyor. Fragmana göre, Sully ailesi Resources Development Administration’dan uzakta bir sığınak arıyor. İlk filmde Quaritch, Neytiri tarafından öldürülmesine rağmen bir insanın anılarını alarak RDA tarafından hayata döndürüldü. Bu yüzden Quaritch, Jake’in Na’vi’nin yanında yer aldığını söyleyerek ailesinden intikam almakla tehdit ediyor.

Avatar: The Way of Water’ın duyurulduğu ilk zamandan beri, yönetmen Cameron devam filminin iki ana kavram etrafında toplanacağını belirtiyor. Su ve Aile kavramlarını derinden işleyecek olan son yapım, bir yandan nefes keserken bir yandan aile bağlarıyla duygulu anlar yaşatacak.

Avatar: The Way of Water FragmanıYouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.